Dar nespėjus atšalti salės lentoms po įtemptų Terrasport tinklinio lygos kovų, keliamės ant minkšto ir šilto smėlio. Ne kur kitur o į jau puikiai pažįstamą ir smagią vietą pakeliui į Minską :)

Kas? Paplūdimio tinklinio sezono atidarymas ir pirmasis tinklinio turnyras "Lingė"!

Kur? Svečių namuose "Lingė"

Kada? Gegužės 21 dieną, šeštadienį. Startas 09.30 Registracija ir burtai nuo 9.00

Vyrai/vaikinai 2x2. Negali dalyvauti Lietuvos tinklinio čempionate žaidžiantys žaidėjai bei top paplūdimio tinklinio poros. Į grupę registruojama max. 10 komandų. Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečio - iki 11 taškų. Pergalei reikalinga bent 2 taškų persvara. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Teisėjus skiria "360 Sportas". Kaina 25 eurai/komandai.

Moterys/merginos 2x2. Negali dalyvauti Lietuvos tinklinio čempionate žaidžiančios žaidėjos bei top paplūdimio tinklinio poros. Į grupę registruojama max. 10 komandų. Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečio - iki 11 taškų. Pergalei reikalinga bent 2 taškų persvara. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Teisėjus skiria "360 Sportas". Kaina 25 eurai/komandai.

Megėjai 3x3. Grupė skirta besimokantiems ir norintiems gerai praleisti laiką. Stiprūs žaidėjai nepageidaujami. Aikštelėje nuolatos privalo žaisti mergina. Šio sezono naujiena - vaikinai privalės žaisti pagal pilnas paplūdimio tinklinio taisykles, o merginos galės priimti minkštą, tačiau trečias smūgis privalės būti kietas.  Į grupę registruojama max. 10 komandų. Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečio - iki 11 taškų. Pergalei reikalinga bent 2 taškų persvara. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Teisėjauja pralošusi komanda. Kaina 30 eurų/komandai.

Žaidimo sistema. Kiekvienos pajėgumo grupės komandos burtų keliu bus suskirtytos į du pogrupius. Pogrupyje bus žaidžiama vieno rato principu. Iš grupės į atkrintamasias varžybas išeis po 4 komandos, kurios žais vieno minuso sistema su kito porgupio komandomis (1-4, 2-3). Po to - pusfinaliai ir finalai.

Kita info. Žaidybinius kamuolius suteiks 360 Sportas. Kamuoliais apšilimo zonoje turės pasirūpinti patys žaidėjai. Aikštelėje apšilimas nedaromas - komandos turi apšilti laisvoje zonoje prieš savo varžybas.

Kaip visada, svečių namuose Jūsų lauks pietų meniu, gėrimų baras, didelė treniruočių ir chillo zona. Tylą blaškys 600 watų grojančios dėžės. O po varžybų lauks šilti dušai ir persirengimo kambariai ir, aišku, apdovanojimai :)

Registracijos forma*

* Komanda atšaukusi savo registraciją likus mažiau nei 2 dienoms iki varžybų, sekančiuose turnyruose neturės registracijos pirmumo, nebent nedalyvavimo priežąstys išties rimtos. Gerbkite kitas komandas, save ir bent šiek tiek mus :)  Startinis mokestis bus sumokamas vietoje.

Jūsų klausimai ir komentarai: 360sportas@gmail.com