Moterų Elito grupė 2018 - 2019

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2018-11-22 19:30 FORTŪNA POLONIA ♀ 1 : 3 25 : 19 18 : 25 18 : 25 19 : 25 - Alvydas Balke
2 2018-11-22 19:45 TK Laima DELTA VOLLEY 3 : 0 25 : 7 25 : 15 25 : 12 - - Zbigniev Sinkievič
3 2018-11-26 20:30 VGTU (M.) WU ♀ 0 : 3 13 : 25 15 : 25 16 : 25 - - Marius Barčas
4 2018-11-29 19:40 VGTU (M.) TK Laima 0 : 3 15 : 25 25 : 27 13 : 25 - - Saulius Medzevičius
5 2018-12-02 18:00 POLONIA ♀ WU ♀ 0 : 3 20 : 25 24 : 26 14 : 25 - - Sergej Martemjanov
6 2018-12-06 20:00 WU ♀ TK Laima 3 : 2 25 : 22 27 : 25 22 : 25 21 : 25 15 : 11 Zbigniev Sinkievič
7 2018-12-11 19:30 FORTŪNA VGTU (M.) 3 : 1 25 : 19 22 : 25 25 : 23 25 : 19 - Andrej Venckevič
8 2018-12-12 19:00 DELTA VOLLEY VGTU (M.) 2 : 3 25 : 20 21 : 25 20 : 25 25 : 17 6 : 15 Jevgenijus Čebialis
9 2018-12-13 19:30 FORTŪNA WU ♀ 3 : 0 25 : 19 25 : 17 25 : 19 - - Jan Kovalevski
10 2018-12-16 19:00 DELTA VOLLEY FORTŪNA 1 : 3 20 : 25 22 : 25 25 : 19 8 : 25 - -
11 2018-12-19 19:00 DELTA VOLLEY POLONIA ♀ 1 : 3 25 : 19 23 : 25 13 : 25 17 : 25 - Marius Barčas
12 2018-12-30 18:00 POLONIA ♀ TK Laima 1 : 3 16 : 25 17 : 25 26 : 24 19 : 25 - Sergej Rodin
13 2019-01-10 19:40 VGTU (M.) POLONIA ♀ 0 : 3 12 : 25 15 : 25 6 : 25 - - Zbigniev Sinkievič
14 2019-01-10 20:00 WU ♀ DELTA VOLLEY 3 : 0 25 : 19 25 : 19 25 : 21 - - Stanislav Banevskij
15 2019-01-12 11:30 TK Laima FORTŪNA 3 : 0 25 : 7 25 : 17 25 : 23 - - Nikolajus Kulešovas

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-01-17 20:00 WU ♀ VGTU (M.) 3 : 0 25 : 16 25 : 12 25 : 9 - - Sergej Martemjanov
2 2019-01-19 11:30 TK Laima VGTU (M.) 3 : 0 25 : 11 25 : 15 25 : 19 - - Saulius Medzevičius
3 2019-01-23 19:00 DELTA VOLLEY TK Laima 2 : 3 21 : 25 18 : 25 25 : 21 25 : 23 6 : 15 Marius Barčas
4 2019-01-31 20:00 WU ♀ POLONIA ♀ 3 : 2 20 : 25 25 : 16 25 : 16 23 : 25 15 : 7 Zbigniev Sinkievič
5 2019-02-05 19:30 FORTŪNA DELTA VOLLEY 3 : 0 25 : 19 25 : 17 25 : 17 - - Andrej Venckevič
6 2019-02-07 19:40 VGTU (M.) FORTŪNA 2 : 3 25 : 21 23 : 25 20 : 25 25 : 19 8 : 15 Stanislav Banevskij
7 2019-02-08 19:30 POLONIA ♀ DELTA VOLLEY 3 : 0 25 : 21 25 : 12 25 : 23 - - Sergej Martemjanov
8 2019-02-09 11:30 TK Laima WU ♀ 3 : 1 25 : 19 25 : 17 24 : 26 25 : 20 - Saulius Medzevičius
9 2019-02-14 20:00 WU ♀ FORTŪNA 3 : 2 19 : 25 25 : 13 25 : 21 16 : 25 15 : 7 Nikolajus Kulešovas
10 2019-02-16 11:30 TK Laima POLONIA ♀ 3 : 0 25 : 23 25 : 21 25 : 21 - - Marius Barčas
11 2019-02-20 19:00 DELTA VOLLEY WU ♀ 0 : 3 24 : 26 12 : 25 10 : 25 - - Stanislav Banevskij
12 2019-02-21 19:40 VGTU (M.) DELTA VOLLEY 3 : 0 25 : 13 25 : 21 25 : 20 - - Zbigniev Sinkievič
13 2019-02-24 18:00 POLONIA ♀ VGTU (M.) 0 : 0 - - - - - Zbigniev Sinkievič
14 2019-03-01 19:30 POLONIA ♀ FORTŪNA 0 : 0 - - - - - -
15 2019-03-05 19:30 FORTŪNA TK Laima 0 : 0 - - - - - -
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 TK Laima 9 8 1 26 7 3.714 792 609 +183 24
2 WU ♀ 10 8 2 25 12 2.083 832 706 +126 21
3 FORTŪNA 8 5 3 18 13 1.385 664 639 +25 15
4 POLONIA ♀ 8 4 4 15 14 1.071 628 605 +23 13
5 VGTU (M.) 9 2 7 9 23 0.391 576 730 -154 6
6 DELTA VOLLEY 10 0 10 6 30 0.2 647 850 -203 2