Surengėme ne vieną turnyrą, aplankėme ne vieną miestą, tačiau labiausiai mums patinka Lingės" turnyrų linija. Ne atsitiktinai prieš daugiau nei 2 metus paspaudėme rankas su Lingės" svečių namų puoselėtojais dėl mūsų darbo kartu. Dirbame iki šiol ir kiekvieną kartą džiaugiamės gerais rezultatais. Tikrai puiki infrastruktūra ir aplinka, leidžianti pamiršti, jog esi tik keletas kilometrų nuo Vilniaus senamiesčio, daro šį turnyrą patrauklų tiek žaidėjams, tiek žiūrovams, kurie po truputį atranda Lingę" ir išgirsta mūsų siunčiamą žinutę. Nepaisant sėkmingos Lingės" turnyrų tradicijos, mes esame tie, kurie niekada nesustoja ir iš savęs reikalauja maksimaliai gero rezultato, nuolatinio tobulėjimo ir dar geresnio kontakto su Jumis, tinklinio mylėtojai.

Sistemingą ir aktyvų mūsų darbą pastebėjo ne tik ištikimiausi klientai (jei taip galima pavadinti), tačiau ir vienaip ar kitaip su tinklinio sfera susiję žmonės ir organizacijos. Visai neseniai pranešėme, jog mums buvo suteikta galimybė įrodyti savo vertę sukertant rankomis su vienu žinomiausių prekės ženklų tinklinio pasaulyje ir ne tik - Asics" - kurį atstovauja mūsų draugai - Terrasport.lt kolektyvas. Po šia vėliava galime išvysti ne tik gilias sporto puoselėjimo tradicijas, tačiau taip pat kokybę ir brandą. Tai mums nemenkas įsipareigojimas ir, galbūt, išbandymas, kurio mes taip laukėme. 360 Sportas" yra priverstas (gerąja prasme) versti naują savo trumpos istorijos puslapį ir į savo darbą pažiūrėti dar stirpiau, veržliau, aktyviai plėtoti savo esamus ir būsimus projektus.

Štai todėl prie Lingės" atsirado žodelis Open". Nuo šiol šie du žodžiai reikš atvirą kvietimą visiems Lietuvos (ir ne tik) tinklininkams atvykti pas mus ir pademonstruoti, jog štai čia ir dabar vyksta tinklinio revoliucija ir mes esame to dalis. Norime, jog Lingė Open" taptų stipriu turnyru, kuriame nevaržomai galėtų dalyvauti tiek žaidėjai - profesionalai, tiek aukšto meistriškumo mėgėjai, kurie nepabūgs iššūkio. O žiūrovai galėtų mėgautis šia kombinacija.

Tik negalvokite, jog pamiršime mėgėjus, mūsų duoną kasdieninę. Jei ne Jūs, galbūt mes nebūtume ten, kur esame, ir už tai dėkojame. Tačiau mes taip pat tikime, kad Jūs suprantate mūsų norą žengti pirmyn ir šis žingnis yra logiškas ir apgalvotas. Neabejojame, jog paraleliai Lingė Open" vykdysime turnyrus, skirtus Jums, kur taikysime meistriškumo apribojimus, kaip darėme iki šiol. Tačiau jau seniai matome, jog kai kurie mėgėjai yra pasiruošę kilti aukštyn ir priimti naujus iššūkius. Stagnacija yra blogas reiškinys. Tad mūsų žinutė yra aiški. Matome, jog yra stiprios poros, kurioms turi būti suteikti šansai išbandyti save naujame amplua. Taip pat ne mažiau yra svarbu, jog naujos komandos prisijungtų prie nemažo būrio jau esamų ir išbandytų save varžybiniame režime. Pabandysime tai įgyvendinti. Jūsų palaikymas visada buvo svarbus ir toks išliks!

Rodos, tvirtai stovime ant kojų ir aiškiai žinome, ką, kaip ir kur turime daryti. Žinoma, kartais visko norisi greitai ir daug, tačiau kantrus darbas ir aiškūs tikslai veda prie siekiamo tikslo.

Visiems linkime saulėtos vasaros, gero žaidimo, puikių turnyrų tiek prie jūros, tiek čia, sostinėje. Tobulėkite. Ir žinokite, kad visada laukiame Jūsų savo renginiuose. Net jei ir nesate dalyvis, užsukite, o mes visada pasistengsime, kad gerai praleistumėte laiką.

Lygiai taip pat lauksime Jūsų liepos 11 dieną mini sporto šventėje, kurioje, neabejotinai, karaliaus klasikinis paplūdimio tinklinis, tačiau rasite ir kitų įdomių disciplinų. Turėsime galimybę susipažinti su sėdimuoju tinkliniu ir pasivaržyti šioje alternatyvioje sporto šakoje, o esant geram orui mus aplankys ir "Slackline Vilnius" komanda, kurie surengs atvirą treniruotę chillo" zonoje.

Sekite info mūsų facebooke ir naujienų portale!