Daugumai komandų beliko sužaisti tik po keletą mačų, todėl po truputį galima pradėti dėlioti akcentus kiekvienoje pajėgumo grupėje. Praeita savaitė pernelyg didelių staigmenų nepateikė, tačiau, kaip ir visada, veiksmo netrūko nei komandoms, nei organizatoriams.

Savaitės mačas.  6-tos savaitės maču mes pasirinkome Bad News vs. Uraganas rungtynes. Vien todėl, kad Bad News puikiai pasirodė svečiuose pas Buivydžius, o Uraganas silpnai startavęs įgavo pagreitį ir tapo komanda, su kuria reikia skaitytis. Tačiau sekmadienio varžybose įnirtingos kovos nepamatėme. Bad News komandą kankina traumos ir keletas puolėjų negali padėti komandai. Ir nors Uraganas taip pat žaidė tik šešiese, tačiau demonstravo drausmingą žaidimą ir savalaikį puolimą. 3:0 Uraganas nugalėjo ir dar labiau tvirtina savo pozicijas stipriausiųjų ketverte, o žemiau esančiame interviu šios komandos žaidėjas Marius porina apie geros atkarpos priežastis. Varžybų lyderiai:

B. Miškinis (Bad News): 5 taškai, 1 blokas ir 2 eisai  

D. Naruševičius (Bad News): 4 taškai, 2 blokai ir 1 eisas

R. Miluščenko (Uraganas): 10 taškų, 1 blokas ir 1 eisas

P. Kulikian (Uraganas): 7 taškai, 2 blokai ir 3 eisai

Elito grupė. Iki šiol visas komandas gerai pajudėti privertę Fanat – Volley vyrukai namuose atidavė lengvą pergalę Kražantei. Išties, pastarieji turi įspūdingą sudėtį. Ar tinklinio veteranų svoris pernelyg užgulė jaunųjų tinklininkų pečius? Kad ir kaip bebūtų, šansą jie reabilituotis tikrai turės, o Kražantė pasiekė dar vieną pergalę. Uraganas šeštą savaitę žaidė net dvejas varžybas. Taip, abi laimėjo. Namuose 3:0 krito ir Eureka. Roto W namuose priėmė vienus iš lyderių Eisą. Kaip visada Roto W silpnai pradėjo susitikimą, o varžyboms įpusėjus Eisas jau turėjo susikrovęs pranašumą ir nebuvo linkęs jo švaistyti, tad dar viena nesėkmė Roto W. Gaila, tačiau tai vienintelė komanda Elito lygoje nepatyrusi pergalės džiaugsmo. Vienos įdomesnių varžybų vyko Buivydžiuose, kur svečiavosi Bad News komanda. Nors šeimininkai savo salėje rungtyniauja pagirtinai, tačiau Bad News turėjo ambicijų ir parodė, kad gali sudaryti neblogą konkurenciją. 3:1 nugalėjo Buivydžiai, tačiau būtų klaidinga manyti, kad jie pasiėmė lengvą pergalę.

Šią savaitę Elito grupėje geriausi buvo:

G. Gricevič (Buivydžiai): 15 taškų

A. Davidavičius (Bad News): 8 taškai, 7 blokai, 1 eisas

R. Bitinas (Kražantė): 10 taškų, 3 blokai ir 1 eisas

 

Extra grupė. Įdomiausias rezultatas užfiksuotas G7 Sportas ir Swedbank rungtynėse. Pastarieji neigia bet kokius stereotipus apie popieriais apsikrovusius kostiumuotus vyrukus, nes, kai žengia aikštelėn, tampa pagarbos verta komada, kuri 3:0 „pakrovė malkų“ grupės  ex-lyderiams G7 vaikinams. Dabar jau Swedbank pačiame viršuje. Aitvaro komanda lankėsi svečiuose pas 360 Sporto ekipą ir padovanojo jiems lengvą pergalę. Aitvariečiams buvo nesėkminga diena ir jie nepademonstravo visų savo galimybių, o 360 Sportas žaisdami ramų žaidimą savo aikštės pusėje įsirašė trečią pergalė ir kol kas laikosi trečioje lentelės vietoje. Centro komanda taip pat pasigavusi gerą bangą ir skina pergalę po pergalės. Šį kartą namuose privertė pasiduoti MJB vaikinus. 6-tą savaitę S.T.G. taip pat turėjo susitikti su Centro komanda, tačiau dėl techninių nesklandumų varžybos buvo atidėtos, tad greitu metu lauksime šių komandų susitikimo.

Savaitės geriausi Extra grupėje:

A. Volček (Swedbank): 11 taškų ir 2 blokai

A. Chudoba (Centras): 13 taškų ir 1 blokas

T. Šablovski (MJB): 11 taškų ir 4 blokai

Dailioji grupė. Aistros netrūksta ir šioje grupėje. Ypač kai susitinka lyderiaujančios komandos. Tačiau argi ne to mes visi norime? Fortūnos merginos Ekinstos salėje žaidė su SEB. Ir nors SEB praeitą savaitę 5 setų kovoje pralošė prieš G7 merginas, tačiau šį kartą užtikrintai sužaidė su Fortūna. Matyt Fortūnos komandos žaidėjos dėmesį koncentravo į pašalinius dalykus, todėl SEB galėjo netrukdomos krautis pranašumą ir įsirašyti palyginus lengvą pergalę 3:1. G7 merginos 3:0 nuskriaudė Just 4 Fun komadą, kuri vis dar be pergalių. Artėjančių švenčių proga mes labai linkime šiai komandai pasidovanoti sau dovaną ir iškovoti pergalę. Tinklinio akademijos merginoms namuose nepavyko iškovoti pergalės prieš Snieguoles. Įtemptoje 5 setų kovoje triumfavo pastarosios. Vilniaus tinklinio mokykla svečiuose iškovojo antrą pergalę nugalėjusi SM Tauro merginas. Nors šeimininkės galėjo pasigirti puikiu palaikymu, tačiau naują lyderę atradusios VTM merginos šį kartą buvo stipresnės.

Šią savaitę Dailiojoje grupėje geriausios buvo:

J. Mekaitė (Vilniaus tinklinio mokykla): 16 taškų ir 1 eisas

A. Vizeraitė (SM Tauras): 12 taškų, 2 blokai ir 4 eisai

I. Blonskienė (SEB): 12 taškų, 1 blokas ir 4 eisai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: komandos Just 4 fun žaidėjos rungtynėse prieš G7 merginas.

Pirmos savaitės apžvalga

Antros savaitės apžvalga

Trečios savaitės apžvalga

Ketvirtos savaitės apžvalga

Penktos savaitės apžvalga