Dar viena įdomi savaitė, kurioje buvo sužaista 11 varžybų. Smagu, jog sulaukiame netikėtų rezultatų, o ši savaitė – ne išimtis. Komandos vis geriau susižaidžia ir todėl jų tarpusavio susitikimai tampa vis atkaklesni ir vis sunkiau nuspėjami. Tarpusavyje mes neretai paspėliojame, kaip baigsis vienas ar kitas susitikimas ir, patikėkite, gan dažnai klystame. Tik skirtumas toks, kad tokiomis klaidomis džiaugiamės. Kuo mažiau nuspėjami rezultatai, tuo smagiau visiems dalyviams. Net penkioms varžyboms šią savaitę prireikė 5 setų. Tai 45% visų vykusių mačų!

Savaitės mačas. 7-tos savaitės pradžioje įvyko ilgai lauktas susitikimas. Savaitės mače Kelmės Kražantė sulaukė svečių – Eiso komandos. Kražantės komanda šį sezoną išties atrodo stipriai, tačiau nereikia pamiršti, jog Eureka vieną karta jau pamokė favoritus, tad kodėl negalėtų taip nutikti dar kartą? Tačiau to karto dar reikės luktelti. Eiso komanda yra stiprus priešininkas, tačiau stipriausias, kai žaidžia visi pagrindiniai žaidėjai. To šį kartą nebuvo, o prieš tokius priešininkus kaip Kražantė reikia maksimalios komandos sudėties. Kelmiškiai negailėdami varžovų stipriai startavo ir tik varžyboms įpusėjus Eiso komanda, rodos, pagavo savo ritmą. Tačiau jau buvo per vėlu. 3 – 0 šeimininkai privertė Eisą patirti antrą pralaimėjimą pirmame Elito grupės rate. Kražantėje puikiai rokiravosi jungiantys žaidėjai – skirtingo stiliaus, tačiau abu efektyvūs. Dėl to Eisui buvo sudėtingiau gintis. Varžybų geriausieji:

D. Abromavičius (Kražantė): 12 taškų, 4 blokai ir 1 eisas

R. Bitinas (Kražantė): 6 taškai, 4 blokai ir 3 eisai

E. Kučinskis (Kražantė): 10 taškų ir 1 eisas

P. Grinčuk (Eisas): 9 taškai ir 1 eisas

S. Martemjanov (Eisas): 3 taškai ir 3 blokai

Elito grupė. Keletą neužtikrintų varžybų sužaidę Buivydžiai grįžta į savo vėžes. Svečiuose patiesta Eurekos komanda 3 – 0. Pirmo rato pradžioje, kai Eureka nustebino visus pergale prieš Kražantę, manėme, jog tai bus grupės „tamsusis arkliukas“. Gaila, tačiau Eureka šiuo metu pametusi pergalių receptą. Tačiau jis bet kada gali būti atrastas. Fanat – Volley tikrino Roto W salės lentas ir darė tai sėkmingai – įsirašydami antrą pergalę 3 – 1. Vienas ir aiškus lyderis Roto W ekipoje nepajėgia kilstelėti komandos, o Elito grupė negailestinga ir lengvų pergalių čia tikėtis neverta. Šią savaitę Elito grupėje geriausi buvo:

D. Baleišis (ROTO W): 15 taškų, 2 blokai ir 3 eisai

S. Michalkevičius (Fanat – Volley): 9 taškai, 2 blokai ir 6 eisai

T. Malenovskis (Fanat – Volley): 7 taškai, 5 blokai ir 2 eisai

G. Gricevič (Buivydžiai): 12 taškų, 1 blokas ir 1 eisas

Extra grupė. Ši savaitė buvo kupina įdomių rezultatų. Pradėkime nuo Aitvaro sugrįžimo. Kurį laiką pergalių alkį jutę mėlynieji kuriam laikui pasisotino namuose nugalėdami Tinklinio akademijos komandą 3 – 1. Tai buvo trečioji pergalė Aitvarui. G7 Sportas vaikinai, nugalėję principinius varžovus 360 Sporto komandą, atsipalaidavo ir jau antrą savaitę iš eilės nedemonstruoja savo geriausio žaidimo. O gal pagaliau MJB įgauna formą? Nes jie sugebėjo namuose užkurti neblogą pirtį G7 komandai ir 5 setų kovoje atimti iš jų vieną tašką. Įdomi savaitė buvo S.T.G komandai, kurie žaidė net dvejas varžybas – abejas savo namų salėje. Pirmose 2 – 3 turėjo pripažinti Tinklinio akademijos pranašumą. Jiems tai buvo pirmoji pergalė šį sezoną. Su tuo ir sveikiname. Antrose varžybose – ne mažiau atkakliose –  S.T.G. vėlgi per penkis setus nusileido 360 Sportas komandai, kuri vos nepaleido pergalės iš dantų, nors jų salėje buvo palikta net keletas. Atsiminimui. Taigi Extra grupės lentelė gan įdomi ir nereikia pamiršti, jog Centro komandai dar liko sužaisti net tris varžybas ir jie gali stipriai pakoreguoti dabartines pozicijas. O šią savaitė grupėje buvo daug rezultatyvaus žaidimo pavyzdžių:

A.Stefanovič (Aitvaras): 15 taškų ir 6 eisai

T. Griškevičius (Aitvaras): 12 taškų ir 6 eisai

M. Kuprys (Tinklinio akademija): 10 taškų ir 1 eisas

D. Pašvenskas (S.T.G.): 16 taškų ir 2 eisai

M. Lukša (360 Sportas): 21 taškas ir 4 blokai

T. Šablovski (MJB): 16 taškų, 6 blokai ir 4 eisai

I. Miciulevičius (G7 Sportas): 23 taškai ir 1 blokas

Dailioji grupė. Čia taip pat netrūko netikėtumų. Pradėkime nuo to, jog Snieguolių komanda nukalė sau pergalę Vilniaus tinklinio mokyklos merginų salėje. Netikėtą ir gan lengvą rezultatu 3 – 0. SEB komanda įsirašė dar vieną pergalę 3 – 0  nugalėdamos Just 4 Fun merginas. Taip pat įdomus rezultatas užfiksuotas tarp Tinklinio akademijos merginų ir SM Tauro. Jaunosios tinklininkės sunkiai ir kantriai dirbdamos nukovė šeimininkes 3 – 2. Įdomiausias mačas Dailiojoje grupėje buvo tarp Fortūnos ir G7 merginų. Fortūna Šalčininkuose po įtemptos ir emocingos kovos turėjo pripažinti G7 merginų pranašumą. Ar nustebsite, jei pasakysime, kad prireikė 5 setų? J Varžybose Fortūnos komanda pelnė ir viso 100 taškų, o G7 merginos – 104. Tai dar vienas įrodymas, kad kiekvienas taškas buvo itin vertingas. Šią savaitę Dailiojoje grupėje geriausios buvo:

V. Mačkovskaja (Fortūna): 15 taškų, 2 blokai ir 4 eisai

A. Bruzgytė (G7): 13 taškų ir 1 eisas

I. Kutkaitė (G7): 9 taškai ir net 8 eisai

A. Vizeraitė (SM Tauras): 14 taškų, 3 blokai ir 4 eisai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukoje: G7 merginos. 

Pirmos savaitės apžvalga

Antros savaitės apžvalga

Trečios savaitės apžvalga 

Ketvirtos savaitės apžvalga

Penktos savaitės apžvalga

Šeštos savaitės apžvalga