Mūsų partneriai iš "Tinklinio akademijos" sumanė pasirūpinti jaunaisiais tinklinio mėgėjais. Puiki iniciatyva ir kompetetinga trenerių komanda. Ko dar galima norėti? 360 SPORTAS mielai prisideda prie šios iniciatyvos ir skelbia "Tinklinio akademijos" žinią Jums:

Esi moksleivis ir vasarą leisi mieste? Nori susirasti naujų draugų ir šauniai praleisti laiką ant smėlio?

Kviečiame išmokti žaisti paplūdimio tinklinį!

Šią vasarą Tinklinio akademija kviečia visus vaikus nuo 10 iki 18 metų į dviejų savaičių paplūdimio tinklinio treniruotes su patyrusiais tinklinio treneriais.

Treniruotes vyks vieną kartą per darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio imtinai) dvi savaites iš eilės. Pirmoji stovykla organizuojama jau birželio 8-19 dienomis. 

Jaunųjų tinklininkų (10-13 metų) grupės laikas nuo 15 iki 16:30, vyresniųjų (14-18 metų) - nuo 16:30 iki 18val.

Treniruotės vyks Baltupiuose įrengtose naujose paplūdimio tinklinio aikštelėse, adresu Visorių g. 8.

Grupes treniruos treneriai: 

Tomas Staševičius – Tinklinio akademijos treneris, Kelmės tinklinio mokyklos auklėtinis, Lietuvos čempionas, ilgametis tinklinio čempionatų ir lygų dalyvis. Technikos ir žaidimo treniruotės. 

„Tinklinis – tai mano gyvenimo būdas jau 12 metų. Šio žaidimo mokytis pradėjau tinklinio sostine vadinamoje Kelmėje pas žinomą trenerį Algimantą Petrovą, išugdžiusį daugelį stiprių Lietuvos tinklininkų. Išvykęs studijuoti į Vilnių toliau treniravausi pas kitą profesionalą – Joną Adomaitį ir per 4 metus intensyvaus darbo padariau didžiulę pažangą.  Žaidžiau Lietuvos čempionate su Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda. Po studijų išvykau į Daniją, kur du metus atstovavau „Randers” ir “Hvidrove” aukščiausios lygos tinklinio klubus.“

Didžiausi pasiekimai: Lietuvos studentų tinklinio lygos čempionas,  SELL studentų tarptautinių žaidynių čempionas, Danijos paplūdimio tinklinio čempionato 3 vietos laimėtojas, Danijos tinklinio čempionato 4 vietos laimėtojas, Lietuvos aukščiausios tinklinio lygos vicečempionas su Kelmės „Antivio" komanda, Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionas, Lietuvos paplūdimio tinklinio trečios vietos laimėtojas, Lietuvos tinklinio rinktinės narys.

 

Egidijus Kučinskis – Tinklinio akademijos įkūrėjas, Kelmės tinklinio mokyklos auklėtinis, Lietuvos čempionas, ilgametis tinklinio čempionatų ir lygų dalyvis. Bendro fizinio parengimo, technikos, žaidimo treniruotės. 

Arūnas Kirsnys - Profesionalus tinklininkas. 2004 metu paplūdimo tinklinio iki 18 metų pasaulio čempionas, Lietuvos paplūdimio ir salės tinklinio čempionas ir daugkartinis prizininkas. 

“Tinklinį sportuoju ir juo domiuosiu apie 20 metų, tai didžiausia mano gyvenimo aistra. Tinklinio patirties teko semtis Danijoje, kur atstovavau "Aarhus" tinklinio klubą aukščiausioje Danijos tinklinio lygoje, laisvu nuo treniruočių ir varžybų metu tinklinio paslapčių mokiau ir mažuosius Danijos tinklininkus. Sporte ir gyvenime esu maksimalistas, todėl tinklinio treniruočių ir treniravimo procese atsiduodu maksimaliai.”

Antanas Stučka – Tinklinio akademijos treneris, Vilniaus sporto mokyklos auklėtinis, Lietuvos čempionas, ilgametis tinklinio čempionatų ir lygų dalyvis. Technikos ir žaidimo treniruotės.

Stovyklos kaina 58 eur. Registracija 2015 06 08-19 stovyklai ir visa papildoma informacija vyksta el. paštu vaikutinklinis@gmail.com. Telefonas pasiteiravimui Tomas Staševičius +370 622 01569

VŠĮ ''Tinklinio akademija"