Vasaros sezonas atidarytas. Oras išties puikus. Tad nelieka jokių pasiteisinimų nežaisti tinklinio :) Šioje "Lingės" serijoje vyks Jūsų taip ilgai lauktas 2x2 MIX turnyras. Lauksime iki 15 komandų. Taip pat niekur nedings ir 3x3 grupė. Tik šį kartą viskas bus šiek tiek kitaip. Tad skirkite keletą minučių ir paskaitykite visą info.

Kas? Antra serija tinklinio realybės šou "Lingė"

Kur? Svečių namuose "Lingė" 

Kada? Liepos 2 dieną, šeštadienį. Startas 10.00 Registracija ir burtai nuo 9.00

2x2 MIX. Kviečiame visus, kurie žaidžia 2x2 ieškoti poros ir sudalyvauti dideliame turnyre. MIX grupei bus skirta iki 15 vietų (2-39 aikštės). Lauksime visų norinčių. Tačiau jei vienas iš poros žaidėjų yra žinomas ir nusipelnęs tinklininkas, norėsime, kad jo porininkas būtų visiškas mėgėjas :) Didelių apribojimų šį kartą nebus, tačiau reikalui esant kalbėsimės su komandomis. Visus sąrašus kaip visada skelbsime viešai. Tad drąsiai registruokitės ir išbandykite jėgas.

Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečiojo - iki 11 taškų. Pergalę pasiekia komanda,  pirmoji surinkusi 15 taškų ( 2 taškų skirtumo nereikia). Taip pat ir trečiajame sete žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surenka 11 taškų. Atkrintamosios ir finalinėse varžybose taip pat bus žaidžiama iki 15 taškų, tačiau pergalei pasiekti jau reikės 2 taškų skirtumo. Trečiajame sete bus žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surinks 11 taškų. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Grupės varžybose teisėjauja pralošusi komanda, atkrintamosiose ir finaluose teisėjaus 360 Sportas skirti teisėjai. Kaina 25 eurai/komandai.

2x2 Vyrai. Mėgėjų grupė :) Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečiojo - iki 11 taškų. Pergalę pasiekia komanda,  pirmoji surinkusi 15 taškų ( 2 taškų skirtumo nereikia). Taip pat ir trečiajame sete žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surenka 11 taškų. Atkrintamosios ir finalinėse varžybose taip pat bus žaidžiama iki 15 taškų, tačiau pergalei pasiekti jau reikės 2 taškų skirtumo. Trečiajame sete bus žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surinks 11 taškų. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Grupės varžybose teisėjauja pralošusi komanda, atkrintamosiose ir finaluose teisėjaus 360 Sportas skirti teisėjai. Kaina 25 eurai/komandai.

Megėjai 3x3. Grupė skirta besimokantiems ir norintiems gerai praleisti laiką. Stiprūs žaidėjai nepageidaujami. Komandą sudaro dvi merginos ir vaikinas. Šį kartą į šios grupės registraciją pažiūrėsime rimtai. Norime, kad šioje grupėje dominuotų tinklinio mokyklas lankatys mėgėjai, o ne pažengę žaidėjai, tad teiksime pirmenybę mėgėjų komandoms iš tinklinio mokyklų. Nedvejokite ir registuokite komandas :) Šio sezono naujiena - vaikinai privalės žaisti pagal pilnas paplūdimio tinklinio taisykles, o merginos galės priimti minkštą, tačiau trečias smūgis privalės būti kietas.  Į grupę registruojama max. 10 komandų.

Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečiojo - iki 11 taškų. Pergalę pasiekia komanda,  pirmoji surinkusi 15 taškų ( 2 taškų skirtumo nereikia). Taip pat ir trečiajame sete žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surenka 11 taškų. Atkrintamosios ir finalinėse varžybose taip pat bus žaidžiama iki 15 taškų, tačiau pergalei pasiekti jau reikės 2 taškų skirtumo. Trečiajame sete bus žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surinks 11 taškų. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Teisėjauja pralošusi komanda. Kaina 30 eurų/komandai.

Žaidimo sistema.

2x2 MIX grupės komandos burtų keliu bus suskirstytos į 3 pogrupius po 5 komandas. Pogrupyje bus žaidžiama vieno rato sistema. Iš grupių į atrkintamasias varžybas išeis po 2 komandas + 2 geriausios trečias vietas užėmusios komandos. Viso 8 komandos, kurios žais vieno minuso sistema su kitų pogrupių komandomis. 4 stipriausios komandos pateks į pusfinalius. Po to finalai.

2x2 Vyrų grupės komandos burtų keliu bus suskirtytos į du pogrupius. Pogrupyje bus žaidžiama vieno rato sistema. Iš grupės į atkrintamasias varžybas išeis po 4 komandas, kurios žais vieno minuso sistema su kito porgupio komandomis (1-4, 2-3). Po to - pusfinaliai ir finalai. 

3x3 MIX grupės komandos burtų keliu bus suskirtytos į du pogrupius. Pogrupyje bus žaidžiama vieno rato sistema. Iš grupės į atkrintamasias varžybas išeis po 4 komandas, kurios žais vieno minuso sistema su kito porgupio komandomis (1-4, 2-3). Po to - pusfinaliai ir finalai. 

Kita info. Žaidybinius kamuolius suteiks 360 Sportas. Kamuoliais apšilimo zonoje turės pasirūpinti patys žaidėjai. Aikštelėje apšilimas nedaromas - komandos turi apšilti laisvoje zonoje prieš savo varžybas. 

Kaip visada, svečių namuose Jūsų lauks pietų meniu, gėrimų baras, didelė treniruočių ir chillo zona, bus paruoštas baseinas. Tylą blaškys 1700 watų grojančios dėžės. O po varžybų lauks šilti/šalti dušai ir persirengimo kambariai ir, aišku, apdovanojimai :)

Registracijos forma*

Dalyvaujančių komandų sąrašas

* Komanda atšaukusi savo registraciją likus mažiau nei 2 dienoms iki varžybų, sekančiuose turnyruose neturės registracijos pirmumo, nebent nedalyvavimo priežąstys išties rimtos. Gerbkite kitas komandas, save ir bent šiek tiek mus :)  Startinis mokestis bus sumokamas vietoje.

Jūsų klausimai ir komentarai: 360sportas@gmail.com

Iki pasimatymo :)