Pasibaigus šventiniam maratonui, startavo antrasis Vilniaus tinklinio lygos ratas. Komandos buvo išsiilgusios tinklinio kamuolio, tad savaitė buvo karšta. Nieko nelaukę pradėkime!

Pirmosiose antrojo rato varžybose ietis surėmė "Aitvaro" vyrukai ir akademikai. Pozityvių emocijų kupiname mače abi komandos stengėsi demonstruoti geriausią savo žaidimą. "Aitvaro" komandai sekėsi kur kas geriau. Aktyvus ir judrus žaidimas neleido svečiams atsikvėpti. Reikia paminėti, jog ypač sėkmingas varžybas sužaidė aitvarietis Artur Stefanovič. Drąsiai galima pasakyti, jog jis buvo vienas iš pergalės kalvių. 

Kitame susitikime "Aitvaro" komanda jau buvo nebe šeimininkai, o "G7 Sportas" komandos svečiai. Permainingose ir nervingose varžybose mėlynieji nepratesė savo pergalių serijos, o tuo tarpu "G7 Sportas" turėjo savo lyderį - Taurių Putną, kuris drąskė svečių gynybinius barjerus. Šeimininkų tvirtovė išliko nepajudinta.

Paskutinėse savaitės varžybose rankas vieni kitiems spaudė "Enikos" ir antrosios "Tinklinio akademijos" komandos tinklininkai. Sveikiname "Enikos" vaikinus sugrįžus namo - į dažais kvepiančią ir visiskai renovuotą salę. Matyt įkvėpti tokių teigiamų pasikeitimų, šeimininkai smogė... ir smogė stipriai. Nepalikdami net menkiausių šansų svečiams. Galbūt toks šaltas dušas akademijos tinklininkams bus tik į gera? 

Sekite naujienas iš Vilniaus tinklinio lygos! Sėkmės! ;) 

Pirmojo rato nuotraukų galerija 

Turnyrinė lentelė ir varžybų rezultatai