Rugsėjo 1 - 3 dienomis Vilniuje prie Baltojo tilto vyks didelė tinklinio šventė! Apie viską iš eilės :) 

Tęsiame naktinės fiestos tradicijas! Šį kartą, prieš įspūdingą 2017 m. Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato finalą (rugsėjo 2-3 dienomis Credit 24 arenoje prie Baltojo tilto), kviečiame visus rugsėjo 1-ąją dieną švęsti kartu su  tinkliniu!

Praėjusiais metais tradicine tapusi “Tinklinionaktis”atvėrė savo horizontus ir svetingai sutiko Izraelio vyrų rinktinę. Sužavėta šilto publikos priėmimo, Izraelio ambsada ir šiais metais švęs tinklinio šventę kartu su mumis! Tik šį kartą tinklinio aikštelėje publikos kraują kaitins merginų kovos!!! 

O smagiausia ir laukiamiausia šventės dalis – 4X4 turnyras, vyks aštuoniose paplūdimio tinklinio aikštelėse prie Baltojo tilto. Stengsimės sutalpinti visus norinčius dalyvauti, o jeigu prireiks – įrengsime aikšteles ir ant žolės.

Komandos sudėtis: 

Komandą sudaro keturi asmenys: dvi merginos ir du vaikinai. TIK vienas žaidėjas gali būti didelio meistriškumo sportininkas, savo kišenėje turintis FIVB taškų.

Žaidimo sistema: Maksimalus komandų skaičius - 50 (10 pogrupių po 5 komandas). Pogrupyje komandos žais vieno rato sistema. Bus žaidžiamas vienas setas iki 21 taško pagal paplūdimio tinklinio taisykles. Jei susirinks maksimalus komadų skaičius, į atikrintamas varžybas pateks po vieną komandą iš kiekvieno pogrupio + 6 stipriausios antras vietas užėmusios komandos. Antrame etape dalyvaus 16 komandų ir žais vieno minuso sistema. Jei komandų skaičius bus mažesnis, turnyro sistema bus kooreguojama atsižvelgiant į tai.

Kaip ir kas met žiūrovų lauks įvairūs konkursai ir atrakcijos, prizai. Tarp jų ir populiarieji, visų mylimi “Tinklinio nakties” marškinėliai šiais metais pakeitę dizainą! 

Visą aktualiausią info apie artėjančią "Tinklinio naktį" sekite mūsų FB puslapyje 360 Sportas , o taip pat regninio 'evente'

Registruokitės į "Tinklinio nakties" turnuyrą!

Užsiregistravusių komandų sąrašas

 

...Išaušus sekančiam rytui, prasidės Lietuvos atvirojo paplūdimio tinklinio čempionato baigiamosios kovos! 

Naujai atgimstantis Lietuvos paplūdimio tinklinio atvirasis čempionatas "LTF OPEN powered by DELFI" savo kelionę šiame sezone pradėjo Sostinėje. Po to apsilankė Kaune ir Klaipėdoje, o dabar vėl grįžta atgal į Vilnių tam, jog čia paaiškėtų stipriausios tinklinio poros Lietuvoje. Šis sezonas buvo pirmasis, kai čempionate buvo galima uždirbti pasauliniu FIVB taškų, o visi, išskyrus finalinį, etapai turėjo OPEN statusą. Finaliniame etape žaidėjams bus išdalintas solidus piniginis prizinis fondas. Atletus taip pat ir nudžiugins rėmėjų - TERRASPORT, ASICS, GROŽIO AKADEMIJOS, DELFI įsteigti prizai. Sportininkų apranga rūpinasi ADIKOPAS, o visus sportuojančius tą savaitgalį gaivins AKVILĖS mineralinis vanduo. Su sportiniuais apdovanojimais pagalbės  SPORTCUP.LT. 

Dėmesio LTF OPEN dalyviams!

Iki 2017.08.28 dienos 12.00 val., komandos registracija kainuos 30 EUR 

Nuo 2017.08.28 dienos 12.01 val. iki 2017.08.30 dienos 12.00 val., registracija kainuos 40 EUR

REGISTRACIJA STABDOMA 08.30!

PAGRINDINĖ INFO IR REGISTRACIJOS GIDAS

Renginio 'eventas' FB