Pirmoji Lietuvos sporto konferencija tinklinio profesionalams ir mėgėjams.

Vasario 24 dieną Vilniuje pagaliau įvyks tai, ko seniai laukė visa Lietuvos tinklinio bendruomenė. Pirmą kartą istorijoje – visą dieną truksianti tinklinio sporto šakai skirta konferencija, apimsianti visą spektrą kiekvienam treneriui, komandos vadovui ar tinklininkui aktualių temų. Jūsų dėmesiui, konferencijos dienos tvarkaraštis: 

10.00 PATRAUKLIOS KOMANDOS FORMULĖ - SĖKMINGA ORGANIZACIJA

TK “Laima” žaidėjos Rūta Maslauskiėnė ir Vilma Bružienė pasidalins savo sėkmės istorija, kaip komandai pavyko dirbti išvien dėl bendro tikslo, rasti rėmėjų ir išvažiuoti į pasaulio meistrų čempionatą N. Zelandijoje.

11.00 KO TIKISI RĖMĖJAI, REMDAMI SPORTO KOMANDĄ AR ORGANIZACIJĄ?

Geriausiai į tokį klausimą gali atsakyti patys rėmėjai. Paulius Stravinskas, medicinos diagnostikos centrų tinklo Affidea atstovas, papasakos, į ką svarbiausia koncentruotis sėdant prie derybų stalo ir į kokių klaidų nedaryti.

11.20 KAVOS PERTRAUKĖLĖ

11.40 SPORTO RINKODARA IR KOMUNIKACIJA

Rytis Sabas - S - Marketing vadovas - prisidėjo prie daugelio sėkmingų Lietuvos sporto projektų komunikacijos. Jis pristatys pagrindinius sporto rinkodaros principus ir atskleis, kokią įtaką sėkmingai rinkodarai turi organizacijos ar komandos pasiekti rezultatai ir kokią - tinkama komunikacija.

12.30 SOC. MEDIJŲ ĮRANKIAI, TURINIO KŪRIMAS IR ŠALTINIAI

Sukurti savitą ir kokybišką stilių FB ar INSTA paskyroje reikalauja įrankių ir žinių. Robertas Švedas - 360 Sportas vadovas - pasidalins savo įžvalgomis ir papasakos kaip labai pigiai arba nemokamai rasti naudingų įrankių bei šaltinių ir kaip jie padeda kurti turinį.

13.30 PIETŲ PERTRAUKA + KAVA

14.30 SPORTO PSICHOLOGIJA

Lina Vaisetaitė - sporto psichologė, kuris papasakos kaip tinkamai nusiteikti ir siekti tikslų, kaip nutraukti nesėkmių ruožą ir kurti gerą komandos mikroklimatą, bendras komandos vertybes.

15.30 LTF PRANEŠIMAS

Andrius Gaidys, LTF generalinis sekretorius - viena žinomiausių ir ryškiausių šalies tinklinio asmenybių. Jis papasakos apie sniego tinklinio užgimimą ir šio sporto perspektyvas. Taip pat apie LTF planus ir darbines kryptis 2018 metais, 

Visa tai sužinosite vasario 24 d. Vilniuje, "Comfort Hotel LT".

Organizuodami šį renginį, nuoširdžiai tikimės, kad tai bus unikali proga visai Lietuvos tinklinio bendruomenei draugiškai susiburti, pabendrauti, pasidalinti savo gerąja patirtimi, apsikeisti naudingais kontaktais.

FACEBOOK EVENT 

BILIETAI 

Bilietus įsigyti galite ir čia pat! Bilietų skaičius ribotas. Bilietai brangs likus savaitei iki renginio.