Su malonumu Jus kviečiame į tradicinį Lingės turnyrą. Iš sutemų 360 Sportas vėl grįžta į šviesą ir bandys nupūsti lietingus liepos debesis kažkur ten, kur jie netrukdytų mums visiems mėgautis vasara. Pasižymėkite - liepos 30 diena.

Kas? Trečia serija tinklinio realybės šou "Lingė"

Kur? Svečių namuose "Lingė" 

Kada? Liepos 30 dieną, šeštadienį. Startas 10.00 Registracija ir burtai nuo 9.00

2x2 MIX. Kviečiame visus, kurie žaidžia 2x2 ieškoti poros ir sudalyvauti turnyre. Lauksime visų norinčių. Tačiau jei vienas iš poros žaidėjų yra žinomas ir nusipelnęs tinklininkas, norėsime, kad jo porininkas būtų visiškas mėgėjas :) Didelių apribojimų šį kartą nebus, tačiau reikalui esant kalbėsimės su komandomis. Visus sąrašus kaip visada skelbsime viešai. Tad drąsiai registruokitės ir išbandykite jėgas.

Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečiojo - iki 11 taškų. Pergalę pasiekia komanda,  pirmoji surinkusi 15 taškų ( 2 taškų skirtumo nereikia). Taip pat ir trečiajame sete žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surenka 11 taškų. Atkrintamosios ir finalinėse varžybose taip pat bus žaidžiama iki 15 taškų, tačiau pergalei pasiekti jau reikės 2 taškų skirtumo. Trečiajame sete bus žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surinks 11 taškų. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Grupės varžybose teisėjauja pralošusi komanda, atkrintamosiose ir finaluose teisėjaus 360 Sportas skirti teisėjai. Kaina 25 eurai/komandai.

2x2 Vyrai. Mėgėjų grupė :) Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečiojo - iki 11 taškų. Pergalę pasiekia komanda,  pirmoji surinkusi 15 taškų ( 2 taškų skirtumo nereikia). Taip pat ir trečiajame sete žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surenka 11 taškų. Atkrintamosios ir finalinėse varžybose taip pat bus žaidžiama iki 15 taškų, tačiau pergalei pasiekti jau reikės 2 taškų skirtumo. Trečiajame sete bus žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surinks 11 taškų. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Grupės varžybose teisėjauja pralošusi komanda, atkrintamosiose ir finaluose teisėjaus 360 Sportas skirti teisėjai. Kaina 25 eurai/komandai.

Moterys 2x2. Lauksime visų norinčių :) Žaidžiami du setai iki 15 taškų, jei reikia trečiojo - iki 11 taškų. Pergalę pasiekia komanda,  pirmoji surinkusi 15 taškų ( 2 taškų skirtumo nereikia). Taip pat ir trečiajame sete žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surenka 11 taškų. Atkrintamosios ir finalinėse varžybose taip pat bus žaidžiama iki 15 taškų, tačiau pergalei pasiekti jau reikės 2 taškų skirtumo. Trečiajame sete bus žaidžiama iki kol viena komanda pirmoji surinks 11 taškų. Komanda gali paimti vieną 30 sekundžių pertraukėlę kiekviename sete. Grupės varžybose teisėjauja pralošusi komanda, atkrintamosiose ir finaluose teisėjaus 360 Sportas skirti teisėjai. Kaina 25 eurai/komandai.

Žaidimo sistema. Komandos burtų keliu bus suskirtytos į du pogrupius. Pogrupyje bus žaidžiama vieno rato sistema. Iš grupės į atkrintamasias varžybas išeis po 4 komandas, kurios žais vieno minuso sistema su kito porgupio komandomis (1-4, 2-3). Po to - pusfinaliai ir finalai. 

Kita info. Žaidybinius kamuolius suteiks 360 Sportas. Kamuoliais apšilimo zonoje turės pasirūpinti patys žaidėjai. Aikštelėje apšilimas nedaromas - komandos turi apšilti laisvoje zonoje prieš savo varžybas. 

Kaip visada, svečių namuose Jūsų lauks pietų meniu, gėrimų baras, didelė treniruočių ir chillo zona, bus paruoštas baseinas. Tylą blaškys 1700 watų grojančios dėžės. O po varžybų lauks šilti/šalti dušai ir persirengimo kambariai ir, aišku, apdovanojimai :)

Registracijos forma*

Dalyvaujančių komandų sąrašas (ruošiamas)

* Komanda atšaukusi savo registraciją likus mažiau nei 2 dienoms iki varžybų, sekančiuose turnyruose neturės registracijos pirmumo, nebent nedalyvavimo priežąstys išties rimtos. Gerbkite kitas komandas, save ir bent šiek tiek mus :)  Startinis mokestis bus sumokamas vietoje.

Jūsų klausimai ir komentarai: 360sportas@gmail.com

Iki pasimatymo :)