Saulėtas dangus, geltonai mėlynas kamuolys ir tūkstančiai prakaito lašų, krentančių ant smėlio... Atremta varžovų ataka, puikus kamuolio pakėlimas ir įkalta vinis priešingoje aikštelės pusėje. Ar gali būti geriau? Tikrai taip. Didysis tinklinis mažais žingsneliais pasiruošęs sugrįžti į Lietuvos sporto kalendorių. „LTF OPEN powered by DELFI“ – toks šio sezono Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato vardas!

Šiam projektui jėgas suvienijo Lietuvos tinklinio federacija kartu su VŠĮ “360 Sportas”. “Puikiai suvokiame šio renginio reikšmę ir naudą mūsų tinklininkams. Smagu, jog pradedame judėti į priekį ir tikimės visos tinklinio bedruomenės palaikymo”, – sakė Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Darius Čerka. “LTF OPEN powered by DELFI” papildys ir taip gausų paplūdimio tinklinio renginių sezoną, tačiau, tikimasi, bus pagrindinis aukščiausios prabos paplūdimio čempionatas šalyje.

Šį sezoną planuojami 5 etapai, kurie vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Rokiškyje. Sostinėje planuojamas pirmasis ir paskutinis – finalinis etapai. Keturi etapai bus atviro tipo. Tai reiškia, jog bus laukiami sportininkai ne tik iš Lietuvos. Čempionatas yra registruotas FIVB sistemoje ir įtrauktas į žemyno pirmenybių sąrašą, tad čia bus galima uždirbti reitingo taškų! Penktasis etapas bus šventinis, nes išvakarėse įvyks tradicinė „Tinklinio naktis“. Etape varžysis tik Lietuvos sportininkai, kurie į finalinį savaitgalį pateks pagal reitingą.

Kievienas etapas truks dvi – tris dienas. Vyks kvalifikacinės varžybos, kuriuose šansą patekti į pagrindinį „katilą“ turės visi norintys. 16 stipriausių moterų ir vyrų komandų žais dviejų minusų sistema ir visą savaitgalį džiugins žiūrovus. Planuojama, jog etapų metu veiks nemokama tinklinio mokykla, kurioje tiek dideli, tiek maži galės susipažinti su šio dinamiško sporto paslaptimis, o esant pakankamai vietos, bus stengiamasi surengti ir mini paplūdimio tinklinio turnyrą šio sporto mėgėjams.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad homologavus Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatą, dalyvių registracija vyks pagal tarptautinių varžybų registracijos tvarką: visi dalyviai turės ne tik prieš kiekvieną etapą nustatytais terminais pateikti komandos paraiškas ir žaidėjų sveikatos pažymas, tačiau privalės turėti ir Pasaulio tinklinio konfederacijos (FIVB) numerį ir sumokėti Europos tinklinio konfederacijos (CEV) licencijos metinį mokestį ir varžybų startinį mokestį. Todėl visus norinčius dalyvauti „LTF OPEN powered by DELFI“, kviečiame atidžiai susipažinti su varžybų nuostatais ir registracijos ypatumais LTF internetiniame puslapyje, skiltyje “Dokumentai” (vyrai/moterys).  Karčiausias naujienas galėsite sekti DELFI portale, o taip pat LTF ir „360 Sportas“ Facebook ir „Instagram“ paskyrose.

Nieko nelaukite ir skubėkite registruotis! :)