Vasara prasidėjo, o su ja - festivalių sezonas. Šį kartą "360 Sportas" nešdami ir Lietuvos tinklinio federacijos vėliavą planuoja vykti į Šakius, kur birželio 19 - 21dienomis vyks festivalis "Grainfield". Mums malonu prisijungti prie šios iniciatyvos. O ką mes daugiau pasiūlysime, jei ne tinklinio tunryrą? Juk tai vasaros sportas nr. 1 :)))

Kada? Birželio 20 dieną (šeštadienį), nuo 10.00 val

Kur? Festivalio "Grainfield" teritorijoje

Formatas? 3x3. Komandos sudėtyje žaidimo metu būtinai turi būti mergina.

Sąlygos? Startinis 0 eurų/komandai. Max komandų skaičius - 16. Patenka pirmos 16 komandų užpildžiusios registracijos formą. jei nebus pasiketas šis skaičius, registraciją pratesime vietoje :)

Kaip registruotis? Registracijos forma štai čia:

------------->REGISTRACIJA<--------------

Užsiregistravus mes susisieksime su Jumis ir nurodysime startinio mokesčio sumokėjimo sąlygas.

Būsimieji dalyviai, atminkite, jog startinis mokestis neužtikrina Jūsų patekimo į festivalį!!! Festivalio bilietais prekiauja tiketa.

Trumpos taisyklės:

16 komandų bus suskirstyta į 4 grupes. Grupėse žaidimas vyks ratu. Bus žaidžiamas vienas setas iki 15 taškų. 2 komandos (surinkusios daugiausia taškų/pergalių) iš kiekvienos grupės pateks į sekantį etapą, kuriame bus žaidžiama vieno minuso sistema (ketvirtfinalis, pusfinalis, finalas). Taip žaisime, iki kol išsiaiškinsime nugalėtojus! Komada turės teisę į vieną minutės pertraukėlę kiekvienose varžybose. Žinoma, žaisime iki dviejų taškų persvaros. Svarbu: žaisime pagal paplūdimio tinklinio taisykles, tad kamuolio priėmimas ir permušimas varžovams turės būti "kieti". Jei kils ginčai (kurių, tikėkimės, nebus) - juos spręsime mes, "360 Sportas" komanda.

Tad nieko nelaukite, lėkite registruotis. Norime pamatyti, kaip kietai žaidžiamas tinklinis Šakiuose. Pamėkite mus facebooke ir sekite naujienas ne tik apie šį artėjantį renginį, tačiau ir kitus mūsų renginius bei Lietuvos tinklinio mėgėjų naujienas.

Susitiksime "Grainfield" :)))))