Vasario 7 dieną, šeštadienį nuo pat ryto, Lietuvos Edukologijos universiteto sporto salėse startuos tarpbankinis tinklinio turnyras. Lietuvoje veikiančių bankų ir kitų finansų institucijų darbuotojai jau ketvirtąjį kartą bursis į komandas tam, kad išsiaiškintų, kuri komanda galės vadinti save geriausia visus ateinančius metus.

Šiais metais turėsime progą aikštėse išvysti 9 komandas: „Swedbank”, „SEB”, „Šiaulių banko”, „DNB”, „Lietuvos banko”, „Western Union”, „Barclays”, „UniCredit Leasing” ir „Danske bank A/S Lietuvos filialo”. Komandos žais dviejuose pogrupiuose, o dvi stipriausias iš kiekvieno pogrupio susitiks finaliniame ketverte.

Dauguma iš šių komandų turnyre dalyvauja nuo pat pradžių – 2012 metų. Reikėtų paminėti, jog komandos nėra visiškai klasikinės – varžybų metu komandoje privalo žaisti bent viena moteris. Toks formatas įneša ne tik intrigos, tačiau ir suteikia papildomo žavesio. Juk tinklinį vadina „intelektualiu sportu”, tad moteriškosios lyties atstovės puikiai dera prie šio įvaizdžio.

Šį kartą turnyre svečiuosis ir kiek neįprasta komanda – jungtinė Lietuvos ir Latvijos tinklininkų rinktinė, atstovaujanti vieną iš finansų įstaigų. Gal tai bus puikus precedentas ir ateityje šis turnyras taps tarptautiniu? Juk dabar šis žaidimas Lietuvoje tarsi ant sparnų, tad kodėl mes, lietuviai, negalime pabandyti diktuoti madų?

Susipažinti su būsimuoju turnyru galima užsukus į sporto renginio organizatorių puslapį - ten rasite ne tik varžybų tvarkaraščius, bet ir komandų profilius. Informacija bus nuolat atnaujinama, tad tiek tunryro eigoje, tiek jam pasibaigus galėsite peržiūrėti rezultatus ir komandinę statistiką.

 Taigi, kviečiame Jus šių metų vasario pirmąjį šeštadienį atvykti į LEU sporto salę ir įsitikinti, jog po formalia bankų darbuotojų išvaizda slepiasi tinklinio kamuolio virtuozai.