Liaudies išmintis byloja – ruošk roges vasarą. Tad dar nespėjus atšalti paplūdimio tinklinio aikštelių smėliui, „360 Sportas“ jau dėlioja antrojo salės tinklinio sezono gaires. Rugsėjo 3 dieną Vilniaus miesto ir rajono komandų atstovai buvo sukviesti į lygos pristatymą . „Terrasport tinklinio lyga“ – taip nuo šiol vadinsis antrus metus skaičiuojantis projektas.

Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog buvo pristatytas naujas lygos veidas – logotipas, skirtas tik šiam projektui. Kiekviena komanda, dalyvaujanti lygoje, turės teisę (jei tik norės) naudoti šį logo pagal savo reikmes: klijuoti jį ant marškinėlių ar naudoti komunikacijos tikslais.

Ne mažiau svarbu, jog „Terrasport tinklinio lyga“ įgauna rėmėjų pasitikėjimą – žinomi ženklai ir sporto prekių parduotuvės palaiko šią idėją ir skiria tikrai rekordinio dydžio prizinius fondus. Šiai dienai yra surinktas 3000 eurų prizinis fondas: „Asics“/“Terrasport“ drabužiai, avalynė, kiti sporto reikmenys, „Akvilė“ mineralinis vanduo ir prizų komplektai finalininkams. Taip pat reikia nepamiršti ir „G7 Sportas“ indėlio į lygos plėtrą.

Tie, kurie nepasididžiavo ir atvyko į lygos pristatymą, turėjo galimybę išgirsti tikrai puikų pasiūlymą tiesiai iš „Terrasport“ vadovo lūpų. Pasiūlymas skamba taip: komandos, kurios dalyvaus lygoje ir nuspręs apsiauti „Asics“ tinklinio avalyne, t.y. jei atvyks į „Terrasport“ parduotuvę ir įsigis ne mažiau 8 poras tinklinio avalynės, bus nemokamai aprengti kokybiška „Asics“ sportine apranga – marškinėliais ir trumpikėmis (jei perkama 8 poros batų – nemokamai pagaminama 8 komplektai aprangų ir t.t.).  

O dabar, šių metų naujienos:  

  1. Įvedamas sekretoriaus etatas (nuo šiol sekretoriaus darbas bus apmokamas ir sekretoriato paslaugomis rūpinsis „360 Sportas“). Jei komanda siūlo savo sekretorių namų rungtynėms ir jis atitinka organizacijos keliamus reikalavimus, turėtų nekilti jokių problemų ir už jo darbą būtų atsiskaitoma.
  2. Nauja komandos paraiška. Pamirškite paraiškų pildymą kaskart atvykus į varžybas. Yra sukurtas permanentinis paraiškos šablonas su žaidėjų info, kuris bus įlaminuotas ir galios viso sezono metu. Atvykus į varžybas bus būtina turėti tik šį dokumentą, o protokolą pildys sekretorius.
  3. Naujas protokolas ir asmeninė žaidėjų statistika. Šį sezoną „360 Sportas“ intensyviai testuos asmeninės statistikos rinkimo galimybes – pirmojoje sezono dalyje oficialiai statistika nebus įvesta ir skelbiama, tačiau organizatoriams ir komandoms artimai dirbant šiuo klausimu, bus stengiamasi kuo greičiau įgyvendinti šią naujieną. Finalinio etapo metu statististika bus oficialiai renkama ir skelbiama.
  4. Teisėjų reitingas. Kiekviena komanda po varžybų anonimiškai vertins teisėjų darbą. Pagal tai „360 Sportas“ sudarinės vidinius teisėjų reitingus ir atitinkamai vertins jų darbą. Ši funkcija skirta gerinti teisėjų darbą ir skatinti asmeninį tobulėjimą.
  5. 50 km taisyklė. Tai nėra tikra naujiena, nes jau praeitais metais praktiškai tokia taisyklė buvo įgyvendinta, tačiau dabar ji bus oficialiai skelbiama – kviečiamos dalyvauti visos tinklinio komandos, kurios turi sales iki 50 km spinduliu nuo Vilniaus miesto.

Be viso to, planuojami seminarai su aukštos kvalifikacijos teisėjais, sąveika su kitų miestų lygomis ir komandomis, kas savaitinės apžvalgos – foto, video, interviu, lydimieji renginiai. „360 Sportas“ tikslas yra sukurti tokią mėgėjų lygą, kuri tinkamai reprezentuotų Vilniaus miestą, nes šiuo metu kiti miestai pirmauja šioje srityje.

Kviečiame komandas nedvejoti ir pateikti paraiškas dalyvauti 2015 – 2016 metų lygos sezone. Kuo Jūsų bus daugiau, tuo geriau galėsime atskleisti savo potencialą. Žinome, ką darome ir kur einame. Komandas į pajėgumo grupes skirstysime mes, objektyviai atsižvelgdami į komandos rezultatus praeitame sezone, tačiau mums taip pat bus svarbi komandų nuomonė!

Kainininkas: moterų komandoms ir vyrų komandoms, žaisiančioms žemesniame divizione - 200 eurų; vyrų komandoms, žaisiančioms aukštesniame divizione – 220 eurų. Sąskaitų dar tikrai nepulsime išrašinėti ir nespausime mokėti pinigų, nes dabar svarbiausia – Jūsų pasiryžimas ir noras teigiamoms permainoms.

Komandos registracijos forma: http://360sport.lt/documents/DOC_1437472009.pdf Prašysime ją atsispausdinti, rašytinėmis raidėmis užpildyti ir nuskenavus arba KOKYBIŠKAI nufotografavus, atsiųsti į 360sportas@gmail.com.

P.S. lygos reglamentą rasite čia: http://360sport.lt/documents/DOC_1442216703.pdf - 10 puslapių, kurie reiškia tvarkingą lygos vykdymą ir pagarbą dalyvaujančioms komandoms.

Lygos dokumentų „paką“ rasite čia: http://360sport.lt/360_leagues/4 (visi dokumentai tiek vyrų lygoms, tiek moterų lygoms vienodi).

Registracija vykdoma iki rugsėjo 31 dienos. Esant reikalui organizatoriai gali pratęsti registracijos terminą. Lygos startas numatomas Spalio 12 dieną.

JEI TURITE KLAUSIMŲ, DRĄSIAI KREIPKITĖS Į MUS: +370 629 13567 EMAIL: 360sportas@gmail.com