Praeitą savaitę vyko jau trečiojo TERRASPORT tinklinio lygos sezono pristatymas. Kaip visada, kvietėme Vilniaus miesto ir rajono (50 km spinduliu) salės tinklinio komandų atstovus tam, jog papasakotume naujienas, o šie pajustų artėjančios lygos stiprėjantį pulsą. Trumpai apžvelgsime svarbiausius akcentus. Pradedam? :) 

REGISTRACIJA jau startavo. Jau nuo praeito sezono laukiame Jūsų elektroninių registracijų. Tausojame  gamtą! Registracijos formą rasite puslapio meniu juostoje...arba spustelėję šį sakinį :) 

Labai tikimės, jog atsakingai pildysite registraciją ir leisite mums sukurti tvarkingą Jūsų KOMANDOS PROFILĮ. Teisingai surašyti vardai ir pavardės tikrai nudžiugins mus. Jei siųsite komandos narių FOTO, pasirūpinkite, jog nuotraukose žaidėjai būtų su sportine apranga ir būtų įžiūrimas žaidėjo numeris, vienodas fonas. 

Primename, jog komandos profilyje galite registruoti kur kas daugiau, nei 12 žaidėjų! 

REGISTRACIJA UŽDAROMA SPALIO 15 DIENĄ!

Žinoma, papildėme REGLAMENTĄ (kol kas dar nepublikuojame - paskutiniai potėpiai). Kas naujo ten? Keletu svarbesnių momentų dalinamės: 

  • Kur kas griežčiau spręsime aprangų klausimą. Apranga privaloma. Jei žaidžiama ne su savo numeriu, statistika nevedama ir nesumuojama. Kita vertus, nuo šio sezono žaidėjas galės turėti pagrindinį ir alternatyvų aprangos numerį;
  • Komanda privalės užtikrinti, jog tinklo aukštis Jų salėje yra toks, koks turi būti pagal taisykles (žinoma, bus leistina minimali paklaida), o taip pat reikės turėti matavimo įrankį (ruletė, grandinėlė, etc.), jog esant reikalui, būtų galima patikrinti;
  • Nuo šio sezono varžybų, atkrintamųjų ir finalinio etapo sistemos bus paskelbtos po registracijos. Norime sukurti ir adaptuoti geriausią sistemą priklausomai nuo komandų skaičiaus. Mūsų vienas iš pagrindinių tiklsų lieka toks pats - stengtis sudaryti sąlygas reguliariame sezone sužaisti bent 10 varžybų. 
  • Ir toliau sistemingai Jūsų prašysime turėti pirmos pagalbos rinkinius salėse. Tai nekainuoja daug, o pagelbėti gali nemažai!
  • Daug kitų, mažų pakeitimų, kurie sprendžia praeitą sezoną kilusius nesklandumus! 

Šio sezono šūkis - pašok ir kovok! Bus smagu, jei pamėgsite jį ir besidalindami savo įspūdžiais iš lygos gyvenimo nepamiršite grotažymių #pasokirkovok Valio! 

Kas dar naujo sezone???

  • Tikslas - kuo mažiau pertraukų ir tolygesnis varžybų grafikas;
  • Spręsime klausimą dėl "360 Sportas" taurės varžybų. Praeitą sezoną šis turnyras, kuris turėjo būti smagus priedas prie pagrindinių varžybų, patyrė fiasko. Tačiau mes nepasiduosime!
  • Naujos komandos? :) 

 

O jei tikrai myli tinklinį ir nori būti arčiau jo, tai...

Jei manai, jog gali padaryti šią lygą geresne, susisiek su mumis. Nori išmokti teisėjauti? Susisiek su mumis. O kaip reikalai su statistika? Sekretoriai taip pat laukiami! SUSISIEK SU MUMIS!!! Išmoksi naujų dalykų, tapsi komandos dalimi ir pamatysi lygos virtuvę. O už dyką ir neteks dirbti, jei tai galima vadinti darbu ;) 

PASKUTINIS, tačiau labai svarbus akcentas...

Elito grupėms startas lygoje kainuos 299 eurus. 

Extra ir Dailiajai grupei - 269 eurus. 

Nuolaidos: 

Moksleivių (iki 19 m.) komandoms 50% nuolaida*

Sporto mokykloms (ne klubams) 50% nuolaida*

* Komandos, kurioms suteikiama nuolaida, privalo savo namų varžybose deleguoti sekretorių, kurį mes įsipareigojame apmokinti, tačiau sekretoriaus užmokestis neskiriamas! 

 

Kol kas tiek... Sekite naujienas FACEBOOKE ir INSTAGRAME, o jei turite klausimų, prašome brūkštelėti el. laišką 360sportas@gmail.com. Neatidėliotinais klausimais skambinkite +370 629 13567 (Robertas). 

Judam, kylam, šokam :)))) Iki greito!