Trečioji lygos savaitė tradiciškai prasidėjo varžybų gausa. Nemaža dalis komandų sužaidė daugiau nei pusę pirmojo rato varžybų, tad galima pažvelgti, kaip atrodo varžybinės lentelės. Kaip visada, dalinamės įdomiausių varžybų pagrindine informacija, geriausiais žaidėjų pasiekimais. 

VYRŲ ELITO GRUPĖ

Savaitės mačas: Buivydžiai - Eisas 1:3 (14:25; 25:23; 15:25; 23:25)

"Eiso" komanda kaip ir praėjusį sezoną startuoja galingai. Šį kartą po kojomis krito "Buivydžių" komanda. Ir ne bet kur, o savo namų salėje, kur jie tikrai turi pranašumą ir savų palaikymą. "Eisas" turi pora žaidėjų, demonstruojančių gerą formą ir, kol tai tęsis, prieš šią komandą laimėti bus sunku.  

Komandų geriausieji:

M. Lučinski (Buivydžiai): 10 tšk., 2 eisai

G. Gricevič (Buivydžiai): 8 tšk., 1 blk., 2 eisai

K. Bogdanovič (Eisas): 12 tšk., 3 blk, 5 eisai

R. Kaušinis (Eisas): 10 tšk., 2 blk., 2 eisai

Kiti rezultatai

SK Fanat - Volley - Eureka 1:3 (15:25; 25:22; 17:25; 19:25)

Kuro aparatūra 1 - Enika 3:0 (25:12; 25:19; 25:9)

Savaitės žaidėjas:

Kšyštof Bogdanovič (Eisas): 12 taškų, 3 blokai ir 5 eisai - 20 naudingumo balų.

Interviu: Erik iš "Eurekos"

Vyrų Elito grupės turnyrinės lentelės apžvalga

A pogrupyje kol kas be pralaimėjimų žengia "Eiso" komanda, kuri ir rikiuojasi pirmoje vietoje sužaidus pusę pirmo rato varžybų. Tad ši komanda turi puikias galimybes ir toliau išlikti viršuje. Žinoma, jiems stengsis sutrukdyti "Kražantės" komanda, kuri šiuo metu užima antrą vietą, o jų dar laukia varžybos su grupės lyderiais ir ten spręsis daug neatsakytų klausimų. Jokiu būdu nereikia nuvertinti "Uragano" komandos, kuri niekad nerodo savo geriausios sportinės formos sezono pradžioje. Trečia vieta nėra prastas rezultatas žinant, jog dar yra rezervų. Ketvirtoje vietoje - Buivydžių komanda. Lygos startas jiems - ne pats sėkmingiausias, tačiau progų reabilituotis - daugybė. Tą patį galima pasakyti ir apie "Polonia" komandą. Kol kas paskutinė penktoji vieta, tačiau ši pozicija vargu ar atspindi komandos norą ir galimybes. Svarbiausia, jog "Polonia" pajėgi įgelti vienai ar kitai grupės komandai ir sujaukti turnyrinę lentelę. 

 

B pogrupyje neabejotini favoritai yra "Kuro aparatūra 1" komanda. Ekipa ne tik, kad užima pirmą vietą tačiau turi daugiausiai galimynių ją išlaikyti. Antra - "Eurekos" komanda. Pirmose sezono varžybose gavę keletą pamokų nuo "Kuro aparatūros 1", vėliau iškovojo 2 pergales iš eilės ir stabilizavo savo situaciją turnyrinėje lentelėje. Tretieji - "Enikos" komanda su viena pergale ir vienu pralaimėjimu. Sužaistos varžybos prieš grupės lyderius leis šiai komandai parodyti save ne prieš tokius grėsmingus varžovus ir pasigerinti pozicijas. SK "Fanat - Volley" sėkmingai pradėję sezoną, gavo du nepalnkius varžovus ir pirmame rate jiems bus sunku pakilti aukščiau 4 vietos. Penktą vietą užima "Joma - Sport" - prėjusio sezono Extra grupės čempionai. Tačiau kol kas komanda neiškovjo nei vienos pergalės. Nepaisant to, jų žaidimas rodo, kad komanda vis dar tobulėja ir turi rezervų. 

 

MOTERŲ ELITO GRUPĖ

Savaitės mačas: Falvorina – G7 3:0 (25:17; 25:18; 25:15) FOTO REPORTAŽAS

Savaitės mačas išsiskyrė dar prieš varžybas kilusiomis problemomis - salėje dingo tinklas! Problemos operatyviai buvo išspręstos ir mačo pradžia beveik nevėlavo. Panašu, kad problemos komandų nepaveikė ir viskas prasidėjo labai atkakliai. Pirmoji pirmojo seto pusė vyko lygiai. Įpusėjus setui, šeimininkių teisėmis žaidusi, Flavorinos komanda padidino apsukas ir pirmąjį setą užtikrintai laimėjo – 25:17. Kiti du setai vyko pagal identišką scenarijų. G7 komanda atkakliai priešintis pajėgdavo tik pusę seto. Užtikrintą pergale džiaugėsi lygos naujokė Flavorinos komanda.

Komandų geriausios:

K. Sipko (FLAVORINA): 8 tšk., 8 eisai 

S. Žurauskaitė (FLAVORINA): 8 tšk.

R.Dijokaitė (G7): 5 tšk.

Kiti rezultatai:

Gediminaitės - Fortūna 3:0 (26:24; 25:22; 25:23)

Savaitės žaidėja:

Lilija Frelik (FORTŪNA) 18 taškų, 1 blokas, 2 eisai - 21 naudingumo balas.

Interviu: Daiva ir Jurgita iš "FLAVORINOS"

Moterų Elito grupės turnyrinės lentelės apžvalga

Komandoms sužaidus po 2-3 mačus lygoje kolkas be pralaimėjimų žengia net trys ekipos. Tai po 2 pergales iškovojusios "WU", "Flavorinos" ir "Polonijos" komandos. Tad įdomiausios kovos tarp lyderių dar tik laukia. Likusios komandos intensyviai tęsia kova dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertą. Galbūt stebina prastas "Fortūnos" startas. Džiugina, jog "Gediminaitės" atranda savo žaidimą ir sezono eigoje gali patampyti nervus lyderiams. 

EXTRA GRUPĖ

Savaitės mačas: Aitavaras - PALIŪTIS 3:2 (25:17; 25:21; 14:25; 20:25; 15:12)

"Aitvaro" komanda nesėkmingai pradėjusi sezoną, po truputį atranda savo žaidimą. Savo aikštėje po įnirtingos kovos nugalėjo ambicingą ir jauną "PALIŪČIO" komandą. "Aitvaro" lyderiai sužaidė geras varžybas, o tai ypač svarbu, nes jų indėlis dažniausiai reiškia komandos pergalę. Tuo tarpu "PALIŪČIO" komandai - šaltas dušas. Du pralaimėjimai iš eilės privers šią komandą didinti apsukas. 

Komandų geriausieji: 

A. Stefanovič (Aitvaras): 14 tšk., 2 blk., 1 eisas 

D. Miliukas (Aitvaras): 12 tšk., 2 eisai

M. Šepetys (PALIŪTIS): 16 tšk., 5 blk.

M. Vinciūnas (PALIŪTIS): 8 tšk., 3 blk., 6 eisai

Kiti rezultatai:

Tinklinis Vilniuje - Kepasa 0:3 (16:25; 23:25; 15:25)

S.T.G. - Kuro aparatūra 2 1:3 (11:25; 16:25; 25:19; 16:25)

MJB - RESET 3:0 (25:19; 25:14; 25:20)

360 Sportas - Good News 3:1 (25:19; 21:25; 25:21; 25:22)

Kuro aparatūra 2 - MJB 3:0 (25:23; 25:20; 25:18)

DIstyle - GRID 0:3 (13:25; 15:25; 23:25) FOTO REPORTAŽAS

Savaitės žaidėjas:

Mantas Šepetys (PALIŪTIS): 16 taškų ir 5 blokai - 21 naudingumo balas. 

Vyrų Elito grupės turnyrinės lentelės apžvalga

pogrupyje vienvaldžiai lyderiai - "Kuro aparatūra 2". Nepatyrę pralaimėjimo jie turi didžiausias galimybes pirmą ratą baigti toje pozicijoje, kurioje ir dabar yra. Antra vieta - MJB komanda. Puikią sportinę formą rodanti ir pajėgiais žaidėjais pasipildžiusi komanda deda paraišką būti vienais iš šio sezono lyderių. Trečią vietą užima "PALIŪČIO" komanda ir ji turi visus šansus išlaikyti šią poziciją. Ketvirtojoje vietoje kol kas rikiuojasi "S.T.G." komanda, tačiau ji sužaidus mažiausiai varžybų, tad pozicija gali dar kooreguotis. Penktoje vietoje įsitaisius "Aitvaro" ekipa. Kol kas su dviem taškais, tačiau per tris likusius susitikimus turės progą papildyti savo taškų kraitį. Šeštą ir septintą vietas dalinasi dvi komandos - debiutantės. "RESET" kiekvienose varžybose žaidžia vis drąsiau, tačiau komanda turi rasti papildomų rezervų, kurie leistų kovoti su komandomis, esančiomis geresnėse lentelės pozicijose. "Gesto" komanda taip pat dar tik apšyla kojas lygoje. Ekipoje yra atletiškų žaidėjų, tačiau jiems reikia geriau susižaisti.

B pogrupyje - dvivaldystė. Praeitų metų vicečempionai "Kepasa" (buv. Swedbank) ir "360 Sportas" yra laimėję visus savo varžybas ir turi po 9 taškus. Trečioje vietoje rikiuojasi "Good news" komanda. Kol kas nerodanti geriausio savo žaidimo, tačiau potencialiai pavojinga komanda, kuri gali iššauti bet kada. Ketvirtoje vietoje randame "GRID" komandą, neseniai iškovojusią pirmą pergalę savo taip pat debiutiniame sezone. Penktoje ir šeštoje vietose atitinkamai rikiuojasi "DIstyle.lt" ir "Tinklinis Vilniuje" komandos. Abi kol kas nepatyrę pergalės džiaugsmo, tačiau bent jau dabar atrodo, kad šios ekipos - ateities projektai. Jei šiemet ir neparodys kažko išskirtinio, tai ateityje galime tikėtis gero pasirodymo. 

 DAILIOJI GRUPĖ

Savaitės mačas: Siena - Vilniaus tinklinio mokykla 0:3 (21:25 16:25 25:27) FOTO REPORTAŽAS

Savaitės akistatoje susitinko dvi šį sezoną dar pralaimėjimo skonio nejutę komandos - Siena ir Vilniaus tinklinio mokykla. Nors galutinis rezultatas ganėtinai įtikinamas – 0:3, tačiau aikštelėje virė atkakli kova kiekviename sete. Tik antrajame VTM merginos kiek anksčiau įgijo persvarą. Šios merginos per metus padarė didelę pažangą ir šiuo metu atrodo, kad bus viena stipriausiu komandų Dailiosios lygos grupėje bei pretenduos užlipti ant garbės pakylos.

Komandų geriausios: 

N. Plauškutė (Siena): 10 tšk., 2 blk. 

V. Sakalauskienė (VTM): 10 tšk., 3 eisai

E. Vaičiulienė (VTM): 5 tšk., 1 blk., 5 eisai

Kiti rezultatai:

Tinklinio akademijos merginos - Snieguolės 1:3 (24:26; 9:25; 25:14; 18:25)

Just 4 Fun - SM Tauras 3:2 (25:23; 20:25; 19:25; 25:23; 15:11)

Savaitės žaidėja:

Svetlana Žalytė (Just4Fun): 12 taškų ir 6 eisai - 18 naudingumo balų. 

Dailiosios lygos turnyrinės lentelės apžvalga

Po šios savaitės Dailiosios grupės čempionate liko tik viena komanda su „nuliu“ pralaimėtų rungtynių grafoje - tai Vilniaus tinlkinio mokyklos merginos. Jau dabar matyti, kad dėl vietos atkrintamosiose virs labai atkakli kova, nes komandas lentelės viduryje teskiria minimalus taškų skaičius. Sudėtinga būtų išskirti vieną stipriai lyderiaujančią komandą, o ilgas sezonas tik dar labiau sumaišys kortas. Kol kas tik Tinklinio akademija neturi iškovojusios pergalės, tačiau tai tik sezono pradžioje naujai komplektuota komanda, o pergalės dar priešakyje. 

 

Visus rezultatus, komandinę ir asmeninę statistiką (protokolus), o taip pat ir turnyrines lenteles rasite mūsų puslapyje pasirinkę "Terrasport tinklinio lyga" opciją ir paspaudę norimos pajėgumo grupės nuorodą. Aktualiausią informaciją visuomet rasite mūsų facebook paskyroje. Kilkim aukštyn! 

PIRMOS SAVAITĖS APŽVALGA

ANTROS SAVAITĖS APŽVALGA