Rodos visai neseniai startavome, o jau beveik esame pirmo rato finišo tiesiojoje! Ši savaitė pažymėta krūva interviu ir kaip visada įdomių rezultatų. Kaip klostėsi moterų Elito grupės lyderių dvikova? Kas nutiko "Uragano" komandai? Beje, ši savaitė pažymėta kaip niekad aukštais asmeniniais žaidėjų pasiekimais.

VYRŲ ELITO GRUPĖ

Savaitės mačas: Joma-Sport – Kuro aparatūra 1:3 (25:23; 21:25; 12:25; 13:25)

Ketvirtadienį apsilankėme G7 sporto salėje, kur susitiko B grupės lyderiai "Kuro aparatūra" ir, kolkas, turnyrės lentelės dugne esanti "Joma-Sport" komanda. Nors komandų vietos turnyrinėje lentelėje žadėjo lengvą pergalę svečiams, tačiau kova aikštelėje parodė visai ką kitą. Pirmąjame sete "Kuro aparatūros" vyrai pirmavo gan solidžiai ir esant rezultatui 23:18 atrodė, kad pirmą seta jau turi savo kišenėje. Tuo metu prie padavimo linijos stojus T.Putnai šeimininkai be atsako pelnė 7 taškus ir nugvelbė pirmąjį setą savo naudai. Tai buvo pirmasis turnyro lyderių pralaimėtas setas šių metų čempionate. Dėl tokos seto pabaigos kiek sutrikę ir šaltą protą praradę "Kuro aparatūros" vyrai prastai pradėjo ir antąjį setą. Keli keitimai ir aikštelėje atsidūrę labiau patyrę komandos nariai, reikalus įsibėgėjus setui pradėjo tvarkyti savo naudai. Antrojo seto gale svečiai jau neleido sau atsipalaiduoti ir jį laimėjo 25:21. Nuo to laiko viskas stojo į savo vietas, "Kuro aparatūra" įsižaidė ir likusius du setus be didesnių problemų laimėjo, bei įsirašė  pergalę į turnyrinę lentelę. Tačiau akivaizdu, kad sezono pradžioje neįveikiama atrodžiusi komanda turi silpnų vietų.

Komandų geriausi:

I. Maciulevičius (Joma-Sport): 8 tšk., 2 blokai, 1 eisas

T. Putna (Joma-Sport): 6 tšk., 1 blokas, 4 eisai

V. Petuchovas (Kuro aparatūra1): 9 tšk., 1 blokas

S. Martemijanov (Kuro aparatūra1): 6 tšk., 1 blokas, 4 eisai.

Kiti vyrų Elito lygos savaitės rezultatai:

Eureka - Enika  3:0

Uraganas – Kražantė 1:3

Savaitės žaidėjas:

Egidijus Kučinskis (Kražantė): 23 tšk., 1 blokas, 1 eisas - 25 naudingumo taškai.

MOTERŲ ELITO GRUPĖ

Savaitės mačas: WU - Polonia 3:2 (25:17; 25:23; 22:25; 16:25; 15:10)

Be didesnių dvejonių šią savaitę moterų Elito lygoje centriniu maču pasirinktas dviejų lyderių susitikimas. Iki šių varžybų pralaimėjimų nepatyrę "WU" bei "Polonijos" komandos susitiko V. Sirokomlės vidurinėje mokykloje. Kaip ir tikėtasi virė bekompromisė kova, kurioje prireikė penkių setų. Du pirmuosis setus, puikiai žaidusios, laimėjo šeimininkės - "WU" komanda. Po tokio šalto dušo atsitiesusios "Polonijos" merginos su trenksmu pradėjo trečiajį setą ir jį laimėjo 22:25. Ketvirtajį setą, kiek lengviau - 16:25. Ir kai jau atrodė kad iniciatyva prilauso Polonijai, penktajame sete "WU" komanda parodė charakterį bei nugvelbė pora tašką į turnyrinę lentelę. Penktas setas 15:10 "WU" naudai.

Komandų geriausios:

E.Matiukaitė (WU): 10 tšk., 4 blokai, 3 eisai

V.Daškevičiūtė (WU): 12 tšk., 2 blokai, 1 eisas

I.Dacevič (Polonia): 16 tšk., 7 blokai, 2 eisai

Kiti rezultatai:

Gediminaitės - Flavorina  3:1

FORTŪNA - SEB  3:2

Savaitės žaidėja:

Lilija Frelik (Fortūna): 29 taškai, 7 blokai ir 5 eisai - 41 naudingumo balas.

EXTRA GRUPĖ

Savaitės mačas: -

Kiti rezultatai:

Aitvaras - RESET 3:0

MJB - Vilniaus "Gestas" 3:0

PALIŪTIS - S.T.G. 1:3

DIstyle.lt - 360 Sportas 0:3

Savaitės žaidėjas:

Ivan Shirokov (S.T.G.): 18 taškų, 1 blokas ir 13 eisų - 32 naudingumo balai

DAILIOJI GRUPĖ

Savaitės mačas: Snieguolės - Just4Fun 2:3 (11:25; 25:19; 18:25; 25:18; 11:15)

Šią savaitę varžybose, kurias nominuojame savaitės maču, susitiko dvi komandos, kovojančios dėl patekimo į finalinį etapą. Rungtynės klostėsi labai permainingai. Pirmąjį setą beviltiškai pralaimėjusios "Snieguolės" (11:25) labai sėkmingai atsitiesė antrąjame ir jį laimėjo 25:19. Trečiąjame sete viskas apsivertė aukštyn kojom ir jį "Just4Fun" komanda įsirašė savo sąskaiton. Ketvirtąjame sete rezultas buvo išlygintas ir viską lėmė penktasis. Gan atkakliai vykusį setą ir varžybas laimėjo "Just4Fun merginos". Įdomu tai, kad nors ir "Snieguolės" turi mažiau pergalių tačiau turnyrinėje lentelėje vis dar išlieka aukščiau už varžoves.

Komandų geriausios:

I. Bingelytė (Snieguolės): 9 tšk., 1 blokas, 5 eisai 

A. Daujotaitė (Snieguolės): 5 tšk., 4 blokai, 1 eisas

L. Raupelienė (Just4fun): 17 tšk., 3 blokai

S. Žalytė (Just4fun): 3 tšk., 1 blokas, 8 eisai

Kiti rezultatai:

Tinklinio akademijos merginos - Vilniaus tinklinio mokykla  3:0

Savaitės žaidėja:

L.Raupelienė (Just4fun): 17 tšk., 3 blokai - 20 naudingumo balų. 

---------------------------------------------------

Visus rezultatus, komandinę ir asmeninę statistiką (protokolus), o taip pat ir turnyrines lenteles rasite mūsų puslapyje pasirinkę "Terrasport tinklinio lyga" opciją ir paspaudę norimos pajėgumo grupės nuorodą. Aktualiausią informaciją visuomet rasite mūsų facebook paskyroje. Kilkim aukštyn! 

PIRMOS SAVAITĖS APŽVALGA

ANTROS SAVAITĖS APŽVALGA

TREČIOS SAVAITĖS APŽVALGA

KETVIRTOS SAVAITĖS APŽVALGA