Antroji Terrasport tinklinio lygos savaitė pasibaigė, tačiau tikrosios kovos dar tik prasideda. Sužaista 20 varžybų iš 84 pirmajame rate. Šiek tiek įdomios statistikos – Elito ir Extra lygose kartu sudėjus sužaista 15 mačų ir tik 5 iš jų baigėsi sausu rezultatu 3:0. 5 varžyboms prireikė 4 setų, o dar 5 – visų 5 setų. Tai tik parodo, jog mūsų visų džiaugsmui komandos gerai subalansuotos ir dar tikrai pateiks įdomių rezultatų. Merginų dailiojoje lygoje kol kas sužaistos 5 varžybos. Visos jos baigėsi sausu rezultatu. Tačiau po vieno rato nederėtų spęsti apie tai, kas bus likusiuose septyniuose. Tad trumpai pažvelkime į praeitos savaitės varžybas.

 

 

Savaitės mačas. Savaitės maču šį kartą pasirinkome Dailiosios lygos dvikovą tarp dviejų tinklinio mokyklų. Vilniaus tinklinio mokykla namuose sulaukė savo kaimynių G7 merginų (sales skiria ne daugiau nei 1km). Abejoms komandoms tai buvo debiutinis mačas ir jaudulys tvyrojo ore. Neabejotinai tai įtakojo žaidimą – abi komandos darė nemažai klaidų, o ypač pirmame sete. Nepaisant to, gera komandų žaidybinė perspektyva tikrai matosi. Šį karta šeimininkės neatsilaikė ir padovanojo tris taškus G7 merginų komandai.

Rezultatas: VTM 0 – 3 G7 merginos

Komandų lyderės:

VTM: Viktorija Sakalauskienė: 6 tšk., 1 eisas

G7: Kamilė Svirid: 5 tšk., 3 bl., 1 eisas

Kiti rezultatai.

Elito lyga.

Smagus rezultatas fiksuotas Kelmės Kražantės ir Eurekos dvikovoje. Favoritų etiketė kelmiškiams buvo per anksti užklijuota. Eureka trečiame sete patyrusi sutriuškinimą 15:25 atsitiesė ir laimėjo likusius du setus ir išplėšė puikią pergalę bei 2 taškus išvykoje. Ne mažiau atkaklus buvo susitikimas tarp ROTO W ir Bad News komandų. Savo soc. tinklo paskyroje Bad news komanda replikavo: “Savaitgalio nuotaikomis pradėjome susitikimą nesusikoncentravę. Pasipylė daugybė klaidų, kurių nesugebėjome ištaisyti iki mačo pabaigos.” Tačiau vis dėl to ištaisė ir 5 setų kovoje patiesė ROTO W komandą, vis dar nepatyrusią pergalės džiaugsmo. Dar vienose varžybose Buivydžiai svečiavosi Šalčininkuose, kur testavo Fanat – Volley jaunimą. Nors rezultatas ir sausas, tačiau pažiūrėti tikrai buvo į ką, o pradžioje gan nervingai žaidę svečiai nerodė savo tikrojo žaidimo. Patirtis žaidžaint setų pabaigas nutiesė kelią į dar vieną Buivydžių pergalę, o Fanat – Volley žaidimas tikrai džiugina ir tikimės, jog ši komanda dar pateiks staigmenų.

Šią savaitę Elito lygoje rezultatyviausi buvo:

 Marius Linartas (ROTO W): 19 tšk., 7 eisai ir Adomas Staševičius: 19 tšk., 1 blokas, 3 eisai.

Extra lyga.

Kovinga savaitė. Visi susitikimai vienaip ar kitaip buvo atkaklūs. Dviems iš keturių prireikė 5 setų. Pirmoji dvikova – Aitvaras vs. Swedbank. Itin permainingos varžybos ir dažnai besikeičiantis rezultatas. O viską vainikavo paskutinis, penktasis, setas, kuris baigėsi 20:18 Aitvaro naudai ir pirmaisiais taškais šių metų lygoje. Pačioje mačo pabaigoje netrūko aistrų ir kotraversiškų situacijų, tačiau yra toks posakis, jog sportas – ne meilė, ir visi laimingi būti negali. Antrose varžybose ne ką prasčiau susikibo 360 Sportas ir pas juos pasisvečiuoti atvykusi Centro komanda. Šeimininkams teko verstis be dviejų startinės sudėties žaidėjų, o Centro komanda ir jos sugebėjimai – daug kam gerai žinomi. Atkaklus mačas, kuriame puikiai startavę šeimininkai nesugebėjo išlaikyti koncentracijos ir atidavę psichologinį pranašumą bei darę daug klaidų varžybų pabaigoje, išsaugojo tik vieną tašką, o kitus du atidavė gerai pabaigoje judėjusiems centriečiams. Trečioji dvikova tarp G7 Sportas ir Tinklinio akademijos vyrukų sugeneravo rezultatą 3:0 G7 naudai ir nors neturime daug info iš šių varžybų, bet girdėjome gandus, jog Tinklinio akademija davė gerą pagrindą prakaituoti G7 – šie anaiptol nedemonstravo savo geriausio žaidimo. Pagaliau pirmas varžybas sužaidė S.T.G. komanda. Namuose jie priėme MJB (Mickūnų jaunimo bendruomenė). Šeimininkų startas buvo sėkmingas ir keturių setų kovoje jie įrašė antrąjį pralaimėjimą MJB komandai. Varžybose, kaip tapo įprasta šią savaitę, netrūko aistrų, o vienam iš MJB komandos narių buvo pademonstruota kaip gražiai dera raudona kortelė teisėjo rankose. Tikimės, kad tokių demonstracijų ateityje bus mažiau. Raginame komandas gerbti teisėjus.

Šią savaitę Extra lygoje rezultatyviausias buvo Artur Stefanovič (Aitvaras) 21 tšk., 4 bl.

Dailioji lyga.

Šią savaitę buvo pertrauka,o vienintelės varžybos buvo paskelbtos savaitės maču (turėjo būti žaidžiamos pirmą lygos savaitę, tačiau buvo nukeltos komandų prašymu).

Nuolat atnaujinama info apie mūsų lygą rasite facebook paskyroje, o taip pat ir čia, mūsų internetiniame portale.

PIRMOSIOS SAVAITĖS APŽVALGA