Kuo vakarais darosi vėsiau, tuo karščiau pulsuoja salės, kurių parketą kaitina tinklininkai, besivaržantys lygoje. Pirmąją savaitę buvo sužaista 10 varžybų (2 atidėtos). Tad trumpai apžvelkime svarbiausius įvykius.

 

Savaitės mačas. Pirmąja savaitę juo tapo lygos atidarymo varžybos tarp Bad News ir Fanat – Volley komandų. Mažai žinoma komanda iš Šalčininkų pristatė jauną ir perspektyvią komandą. Tuo tarpu Bad News vyrukai Vilniaus tinklinio padangėje – neblogai žinoma komanda, galinti pasigirti skambiomis pergalėmis netolimoje praeityje. Pirmi du setai priklausė šeimininkams, o virš 40 sirgalių palaikymas tik pridėjo pasitikėjimo. Tačiau šį kartą posakis „gera pradžia – pusė darbo” nesuveikė. Susikoncentravę ir gavę pylos nuo trenerio svečiai kibo į atlapus ir sulygino rezultatą. Psichologinis pranašumas buvo svečių pusėje ir tai jautėsi. Pergalę išplėšė Fanat – Volley komanda, o varžybos tikrai buvo vertos dėmesio.

Rezultatas: Bad News 2 – 3 Fanat - Volley

Komandų lyderiai:

Bad news: Edvinas Barickis, 12 tšk; Marius Barčas, 9 tšk., 6 bl.

Fanat – Volley: Valdemar Junevič, 14 tšk.; Tomas Malenovskij, 13 tšk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiti rezultatai.

Elito lyga: Kelmės Kražantė  antroje varžybų pusėje perlaužė Uragano gynybą ir gana įtikinamai nugalėję įsirašė pirmąją pergalę. Atkaklios ir gražios varžybos įvyko tarp Eurekos ir Eiso komandų. Daug emocijų, gražūs užbaigimai, techniškas žaidimas – šios dvi komandos parodė, jog šiame sezone sau kelia tik aukščiausius tikslus. Ketvirtosios varžybos tarp Buivydžių ir Roto W komandų didesnės intrigos neatnešė. Namų sienų pranašumą jutę Buivydžiai pamokė svečius tinklinio paslapčių. Tačiau šiais metais Buivydžiams nebus taip lengva. Jų laukia dar ne viena komanda, kuri norės įkrėsti praeitų metų čempionams.

Šią savaitę Elito lygoje rezultatyviausias buvo Valdemar Junevič (Fanat – Volley): 14 tšk., 1 bl.

 

Extra lyga: Per vieną dieną buvo sužaistos visos savaitės varžybos, tad pamatyti kiekvienas varžybas būtų buvę sudėtinga. Aitvaras svečiuose priėmė G7 Sportas komandą. Keletas naujų veidų Aitvare dar nespėjo pilnai atskleisti savo potencialo ir G7 Sportas išsivežė pergalę. Tuo tarpu 360 Sportas komanda keliavo į Mickūnus, kur juos pasitiko MJB komanda. Startas abiems komandoms nebuvo rožėmis klotas – nemažai žaidybinio broko – tikriausiai dėl elementaraus startinio jaudulio. Ir vis dėl to 360 Sportas sugebėjo įveikti šeimininkus ir startuoti pergale. Trečiose varžybose debiutantai Swedbank įtikinamai įveikė Tinklinio Akademijos auklėtinius. Nepadėjo nei namų sienos. Tačiau per anksti būtų spręsti apie komandų pajėgumus sužaidus vienas varžybas. Netrukus pamatysime, ar šie rezultatai tendencingi.

Šią savaitę Extra lygoje rezultatyviausias buvo Antanas Rimkus (Swedbank): 16 tšk., 1 bl., 1 eisas. Taip pat derėtų paminėti Kęstutį Rapcevičių: 15 tšk. 1 bl., 2 eisai.

Dailioji lyga: tikriausiai įdomiausias mačas vyko tarp komandų Just4fun ir Snieguolės. Abi komandos susibūrė tik šiais metais ir apie jų pajėgumą žinių mes neturėjome. Snieguolės pasirodė esančios stipresnės ir pakiliai startavo iškovodamos pergalę. Tinklinio Akademijos merginos nurijo karčią SEB komandos pasiūlytą piliulę pralaimėdamos 0 – 3. Taip pat ne itin maloni išvyka laukė SM Tauras merginų, kurios iš Šalčininkų grįžo nukabinusios nosis. Nepaisant pralaimėjimų, tokia patirtis jaunoms komandos – neįkainojama, o rezultatai tikrai ateis, reikia tik kantrybės.

Dailiojoje lygoje rezultatyviausia buvo Ieva Rakickienė (SEB): 8 tšk., 7 eisai.

Daugiau info, išsamesni rezultatai, video medžiaga: mūsų Facebook paskyroje ir internetiniame portale.