Kol Extra lygos komandos turėjo savaitės pertrauką, kitos dvi pajėgumo grupės sukosi pilnu pajėgumu. Kaip jau ne kartą teisinomės, šį kartą pateikėme labai mažai… Ok, būkim atviri – nepateikėme vaizdinės medžiagos J Atsigriebsime. Tačiau tai nereiškia, kad nesekėme, kas vyksta. Sekėme dar ir kaip - nei vienas rezultatas nepraslydo pro akis. Trumpai ir drūtai.

Elito lyga. Bad News turėjo pakankamai palankų tvarkaraštį, kuris leido jiems apšilti kojas, tačiau tai nepadėjo pasipriešinti Kražantei (0:3). Kražantė kyla į antrą vietą lentelėje. Kitose varžybose Uraganas priėmė svečius iš Šalčininkų Fanat – Volley. Jaunieji tinklininkai pridarė problemų uraganiško žaidimo nedemonstravusiems šeimininkams ir namo išsivežė tašką (3-2). Reikėtų paminėti trumpą, bet įdomų Mariaus (Uraganas) komentarą po varžybų: „sunki pradžia – gerai“. Pagyvensime – pamatysime. Buivydžiai  susitvarkė su Eiso komanda, nors ir žaidė svečiuose. Buivydžiai kol kas užtikrintai pirmauja Elito lygoje. Roto W patyrė dar vieną pralaimėjimą prieš Eurekos komandą. Nors antras ir trečias setai indikuoja, kad kova buvo atkakli, tačiau pirmas setas buvo atiduotas per lengvai ir Eureka pergalės nepaleido.

Šią savaitę Elito lygoje rezultatyviausias buvo Pavel Kulikian (Uraganas): 19 taškų, 4 blokai, 3 eisai.

Dailioji lyga. Tinklinio akademijos auklėtinės pagaliau patyrė saldų pergalės skonį, tačiau jų oponentės Just 4 Fun dar neturėjo progos pasmaližiauti, nors ir disponavo namų aikštės pranašumu (0-3). Kol kas džiaugtis negali ir SM Tauro jaunosios tinklininkės, kurios turėjo pripažinti G7 merginų pranašumą. Pastarosios žaidė namie ir išnaudojo namų sienų privalumus (3-0). Nemažiau jaudinančią kelionę į Šalčininkus turėjo Vilniaus tinklinio mokyklos merginos. Važiavo vienos – be trenerio. Tačiau nors ir pralaimėjo Fortūnos komandai, žaidė garbingai ir išplėšė vieną setą (3-1). Turnyrinėje lentelėje kol kas karaliauja Fortūnos ir G7 merginų komandos.

Šią savaitę Dailiojoje lygoje rezultatyviausia buvo Katažyna Linkevič (Fortūna 1): 13 taškų ir 3 eisai.

Sekančią savaitę grįšime į Extra lyga su trimis varžybomis, o Elito lygoje bus tik dvi varžybos. Tuo tarpu Dailioji lyga suksis visu pajėgumu – visos komandos sužais varžybas. Taigi pasirinkti Jums: 9 varžybos ketvirtąją Terrasport lygos savaitę. Laukite naujienų.

Pirmosios savaitės apžvalga

Antrosios savaitės apžvalga