SVARBU: ŠEKMADIENIO VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS MAŽOJOJE SALĖJE PASTUMTAS VALANDA Į PRIEKĮ. PIRMOS VARŽYBOS - 11.00.

 

2016 - 2017 metais Terrasport tinklinio lyga gerokai ūgtelėjo ir sustiprino savo pozicijas ne tik Vilniuje, tačiau ir šalies mąstu, jei kalbėsime apie mėgėjų tinklinį. Tai tikrai smagu, tačiau tobulėti dar tikrai yra kur. Ir toliau stegsimės tai daryti. Šis sezonas dar nebaigtas. Kulminaciją pasieksime jau šį savaitgalį (2017.04.01 - 02). 

Tik dabar supratome, jog reguliariame sezone ir atkrintamosiose varžybose žaidėte 293 (!) varžybas. Ir dar sužaisite 16 per finalinį savaitgalį. Dideli skaičiai :) Tikimės, jog visos komandos - finalininkės bus puikios formos ir pademonstruos geriausią sezono tinklinį. Mes, tuo tarpu, norime pasdalinti informacija, kuri pravers tiek žaidėjams, tiek žiūrovams viso finalinio savaitgalio metu. 

Kur atvykti? 

Terrasport tinklinio lygos finalai vyks VGTU Sporto centro salėse. Adresas: Saulėtekio al. 28a, Vilnius. 

Kur statyti automobilius? 

Stovėjimo aikštelė šalia sporto centro nėra didelė, tad rekomenduojame automobilius statyti alternatyviose stovėjimo aikštelėse išsidėsčiusiose aplink sporto centrą. Žemėlapyje SC pažymėtas žaliu apskritimu, o stovėjimo aikštelės - oranžiniu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kada ir kas žaidžia? 

SVARBU!!! Grafikuose laikas nurodytas ne varžybų, o apšilimo pradžios. Apšilimas truks 15 - 20 min. Galimi nežymūs nukrypimai nuo grafiko, tad ypač žaidėjų prašome geriau atvykti šiek tiek anksčiau. 

Informacija komandoms. Drabužius ir kitus daiktus reikės palikti rakinamose rūbinėse. Svarbius asmeninius daiktus pasiimkite su savimi. Tačiau neapkraukite salių sportinėmis tašėmis ir drabužiais. Iš anksto dėkojame. Kamuolius ir kitą inventorių pažymėkite taip, jog galėtumėte lengvai atskirti. 

Vienu metu varžybos vyks abejose salėse, tad galimi tam tikri garsiniai trukdžiai. Prašome komandų atidžiai sekti jų varžybų teisėjų darbą. 

Labai svarbu, jog Jūsų aprangos būtų tvarkingos ir tinkamai sunumeruotos!

Informacija žiūrovams. Alkoholinius gėrimus vartoti draudžiama. Sporto centras yra vieša vieta ir čia galioja Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostatos. Būsime dėkingi, jei pakentėsite ir alaus bokalą pakelsite pasibaigus varžyboms. Taip pat pasakysime ačiū už tai, kad nešiukšlinsite tiek pačiame sporto centre, tiek aplink jį. 

Komandos padėkos Jums už tai, jog negailėsite plojimų už gerą epizodą. Komandos visą sezoną sunkiai kovojo, jog patektų į finalus. Atsilyginkite joms smagiu palaikymu :) 

Apdovanojimai bus iš karto po paskutiniųjų varžybų didžiojoje salėje. Apdovanosime visų pajėgumo grupių komandas - prizininkes. 

Nuolat atnaujinamą informaciją rasite mūsų FACEBOOK paskyroje ir renginio PUSLAPYJE. Rezultatus matysite mūsų portalo tituliniame puslapyje. Planuojame, jog transliuosime visas varžybas iš didžiosios salės tiesiogiai mūsų YOUTUBE kanale. 

Kol kas tiek :) Jei kyla svarbių klausimų - žinote kaip mus pagauti :)