Dar nespėjus įsibėgėti 2015 metams „Tinklinio akademijos“ nariai, o taip pat „360 Sportas“ komanda susirinko į jau tradiciniu tapusį vidurio sezono vakarėlį, kuriame buvo prisimenami praėję metai ir sveikinami atėję naujieji. Daugiau nei penkiasdešimt tinklinio mėgėjų iš akademijos ir ne tik kilo į viršutinį „Radisson BLU“ viešbučio aukštą, kur „Skybar‘e“ jų laukė neeilinė šventė.

Na taip, neeilinė. Iki tol tokie susibūrimai vykdavo užmiesčio sodybose, tačiau šį kartą „Tinklinio akademijos“ įkūrėjas Egidijus nusprendė pasirinkti šiek tiek kitokį formatą. Žavios suknelėmis pasipuošusios moterys kostiumuotų vyrukų dėmesį traukė labiau nei nuostabi vakarinė miesto panorama. Nenuostabu, jog visi noriai pozavo fotografui. Vis dėlto dažniausiai vieni kitus matome aikštelėje ir visai kitokiame amplua.

Vakaro programa neleido atsipūsti nei sekundei. Robertas iš „360 Sportas“ tikrino susirinkusiųjų žinias protmūšyje – juk tinklininkas turi būti gudrus ne tik aikštelėje. O po įtempto protų mūšio akademijos senbuvė Eglė pakankino tinklinio trenerius. Šmaikščios ir nestandartinės užduotys privertė dalyvavusius ne tik įrodyti savo kompetencijas, tačiau netgi prisipažinti meilėje... Įdomu kas ir kam? Reikėjo dalyvauti ir išgirsti iš pirmų lūpų :)

Ne mažesnė staigmena buvo smagus muzikinis pasirodymas. Akademikai Mindaugas, Jonas ir Vaiva atliko kelis „koverius“ ir tik dar kartą įrodė, kad tinklininkai yra kur kas universalesni, nei galima pagalvoti.

Maloniai intensyvų vakarą užbaigė šventinis robaksas, o stipriausieji iki paryčių šėlo dūzgėse viename iš sostinės naktinių klubų. Ar pakartosim? Žinoma.

Nuotraukų galerija