Ne vienus metus įrodinėjame savo meistriškumą tinklinio aikštelėse: varžomės, kas greičiau bėga ir kas stipriau smūgiuoja. Tačiau atėjo laikas, kada norime Jus pakviesti išbandyti savo jėgas ne su sportine apranga, o su savo komanda sėdint prie stalo ir gliaudant su tinkliniu susijusius klausimus. Ar priimsite iššūkį pasukti savo proto dėžutes? Tada skaitykite toliau :) 

Norime pakviesti Terrasport tinklinio lygoje dalyvaujančias komandas, o taip pat 360 Sporto bei Tinklinio akademijos narius į protų mūšį, kuris vyks sausio 9 dieną, 19 valandą Alaus studijoje, Žukausko g. 20, Vilniuje. 

Gaila, tačiau vieta yra ribota: turėsime max 15 stalų, prie kurių tilps ne daugiau nei 10 asmenų. Todėl 5 stalai bus rezervuoti Tinklinio akademijos komandoms, o 10 stalų lieka Terrasport tinklinio lygoje dalyvaujančioms komandoms. Taigi lauksime 15 komandų, o komandoje negalės būti daugiau nei 10 asmenų. 

Šiek tiek apie patį protų mūšį. Visi klausimai bus daugiau ar mažiau susiję su tinkliniu. Pasikartokite tinklinio istoriją, pasidomėkite 360 Sporto veikla... Visko tikrai neatskleisime, tačiau bus įdomu :) 

Išlaidos. Startinis komandos mokestis - 15 eurų. Kiekvienas stalas atsidarys savo sąskaitą ir vaišinsis pagal pageidavimus. 

Laimėtojai, žinoma, bus pagerbti, o po žaidimo niekas namo nevys - beveik visas antras Alaus studijos aukštas priklausys mums, tad galėsime bendrauti, sveikinti vieni kitus su prabėgusiomis šventėmis ir skanauti gėrimus. 

Laukiame ne pavienių asmenų registracijos, tačiau visos komandos. Jei komandų kapitonai tą dieną negali dalyvauti, tai nereiškia, jog kiti komandos nariai negali atvykti :)

Registracijos forma