Kaip ir kiekvieną žiemą, taip ir šią, turime galimybę sudalyvauti smagiame renginyje - tarpbankiniame tinklinio turnyre. Puiki proga pasimatyti kolegoms iš skirtingų barikadų pusių ir pasivaržyti stovint ant sporto salės parketo. 

Šis turnyras - ypatingas. Tai jau penktasis kartas, kai Vilniuje susiburia visų didžiausių Lietuvos bankų salės tinklinio komandos. 

Kaip jau tapo įprasta, komandos bus padalintos į dvi grupes ir žais vieno rato sistema. Sekantis etapas - stipriausios grupių komandos žais vieno minuso sistema dėl patekimo į finalinį ketvertą. Na ir tuomet turnyras bus baigiamas finalinėmis kovomis. 

Tai jau trečias kartas, kai turnyro organizacija patikėta 360 Sporto komandai. Kiekvienais metais stengėmės įvesti naujovių tiek pačioje turnyro organizacijoje, tiek ant parketo. Šie metai - ne išimtis. Pirmą kartą tarpbankiniame tinklinio turnyre bus vedama statistika. Kiekvienas komandos žaidėjas sužinos savo rezultatus turnyre, o geriausius turnyro žaidėjus išrinkti bus tikrai paprasta :) 

Dar viena naujiena - komandų registracija. Nuo šiol Jūsų komandų paraiškos bus elektroninės. Taigi, prašome dalyvaujančių komandų atstovus užpidyti šią registracijos formą, o mes susisieksime su Jumis ir patvirtinsime dalyvavimą. 

Kur? Vilniuje, VGTU sporto centro komplekse (Saulėtekio al. 28, Vilnius)

Kada? Vasario 6 dieną. Startuojame nuo 09.00. 

Kai visos komandos bus užregistruotos, burtus ištrauks organizatoriai. 

Sėkmės buriant komandas ir iki susitikimo! :)