Mažiau nei prieš metus startavęs projektas tinklinio mėgėjams, pasivadinęs „360 Sportas”, po truputį atranda savo nišą Vilniaus mieste. Idėjos iniciatoriai Robertas ir Egidijus savo veiklą pradėjo organizuodami vidinius renginius „Tinklinio akademijos” nariams, tačiau greitai suprato, kad ir kitiems tinklinio mėgėjams trūksta jiems skirtų sporto renginių Vilniuje.

 

            2014 m. pradžioje, surengę salės tinklinio turnyrą Lietuvos bankų asociacijai, vaikinai nesustojo ir, kai tik žemę sušildė pirmieji saulės spinduliai, pradėjo planuoti ir organizuoti vasaros sporto renginius. „Tikrai nesitikėjome, jog vasara bus tokia intensyvi, o tinklininkai bus taip ištroškę kovų!” - su nuostaba sakė Egidijus. O jų buvo nemažai ir įvairių – nuo firminių tinklinio turnyrų „Lingės” svečių namuose Vilniaus pašonėje iki eksperimentinių turnyrų naktį, prie dirbtinio apšvietimo. „Labai malonu buvo gauti kvietimą dirbti „Granatos live” festivalyje. Tai mūsų sunkaus ir dažnai nepastebimo darbo įvertinimas. Po truputį esame matomi ir mumis pasitikima. Tai nuteikia optimistiškai!” - džiaugėsi Robertas.

 

            „360 Sportas” įkūrėjai patys neabejingi sportui. Robertas, prieš 5 metus atradęs tinklinį, mėgėjiškai žaidžia iki dabar. Negana to, yra didelis dviračių fanas, įkūręs mažytę dviračių studiją Vilniuje. Egidijus žaidžia už „Kražantės” komandą – iš kelmiškių suburtą tinklinio ekipą, besivaržančią Vilniaus miesto A lygoje. Taip pat kuruoja kitą sėkmingą projektą „Tinklinio akademija” - tinklinio mėgėjų mokyklą.

 

            Abu vaikinai sako, jog tikslinė jų auditorija yra mėgėjiškai žaidžiantys tinklinį žmonės. Tačiau kompetencijos nestokoja ir su aukštesnės klasės žaidėjais. „Džiugu, jog tinklinis Lietuvoje stiprina savo pozicijas, džiaugiamės galėdami būti jo dalimi. Turime gražių idėjų ir tikimės jas įgyvendinti kartu su LTF”, - kalbėjo Robertas po to, kai „360 Sportas” buvo pakviestas tapti Lietuvos tinklinio federacijos nariu. „Profesionaliems tinklininkams skiriama tikrai nemažai dėmesio ir tuo rūpinasi federacija. Puiku, jog ten pučia švelnus permainų vėjas – rezultatus jau matome visi. Tuo tarpu mes norėtume būti tarpinė grandis tarp tinklinio mėgėjų ir tinklinio federacijos. Juk dideli dalykai prasideda nuo mažų. Vienas iš mūsų tikslų – rūpintis tinklinio mėgėjais ir atstovauti juos”, - antrino Egidijus. 

 

            Pasibaigus vasarai, darbai šioje organizacijoje nesibaigė. Startavo alternatyvi tinklinio lyga Viniaus mieste - „Vilniaus tinklinio lyga”. Novatoriškos idėjos, didelė informacijos sklaida, žaidėjų, trenerių, teisėjų duomenų bazė ir, žinoma, ranka pasiekiama informacija apie dalyvaujančias komandas, tvarkaraščius ir sužaistas varžybas – visa tai dalis neseniai startavusio internetinės svetainės www.360sport.lt projekto. „Kaune, krepšinio sostinėje, panašus projektas vystomas jau ne pirmi metai. Būtinai reikėjo imtis šio darbo ir čia, Vilniuje. Nors ir buvo nelengva, tačiau dabar labai džiaugiamės dėl to, jog tai buvome mes, kurie to ėmėsi”,  - sutartinai teigė sporto renginų organizatoriai. Vaikinai tikisi, jog jų darbas nenueis perniek ir sekančiais metais prisijungs daugiau komandų, o jie, savo ruožtu, galės judėti pirmyn ir tobulinti lygą.

 

            360 Sportas organizacija palaiko draugiškus santykius su Kauno miesto tinklinio lyga, Rio arena ir puse žodžio išduoda, jog jau derasi dėl bendrų projektų kartu. O Vilniaus miesto tinklinio mėgejams žada skirti dar daugiau dėmėsio ir džuginti juos kokybiškais sporto renginiais. Taip pat visada laukia naujų idėjų iš tinklinio bendruomenės bei kitų sporto šakų organizacijų dėl galimo bendradarbiavimo.