Sporto renginio organizavimas Jūsų įmonei/draugų ratui

„360 Sportas“ specializuojasi sporto renginių organizavime ir planavime. Geriausiai jaučiamės tinklinio ir krepšinio srityse, tačiau mūsų kompetencija leidžia drąsiai teigti, kad su mūsų turimais resursais įgyvendinsime bet kurio sporto renginio idėją! Rengiame pranešimus spaudai, filmuojame, fotografuojame.

Privatūs tinklinio kursai grupėms

Jums pageidaujant, galime atvykti į Jūsų salę ar aikštelę su savo inventoriumi ir pravesti mokomąją treniruotę. Pradedant mankšta, individualiais žaidimo technikos gerinimo pratimais ir baigiant patarimais ir pamokymais žaidimo metu, teisėjavimu , o taip pat klaidų aptarimu ir analize. Turime portabilius paplūdimio tinklinio tinklus, tad jei turite smėlio – atvažiuosime pas jus, iškelsime tinklus nors ir Jūsų kieme.

Teisėjavimo paslaugos

Esant pageidavimui, galime atvykti į Jūsų sporto renginį ir teikti tik teisėjavimo paslaugas. Teisėjų patirtis ir kompetencija: nuo teisėjavimo mėgėjiškoms varžyboms iki pusiau profesionalių varžybų teisėjų brigados. Tiek tinklinyje, tiek krepšinyje.

Sporto renginio įgarsinimas

Galime suteikti Jūsų renginiui naujų spalvų leisdami ne kartą mūsų patikrintus garso takelius, kurie puikiai dera aktyvaus laisvalaikio fone. Esant pageidavimui, galime tapti Jūsų sporto šventės vedėjais. Turime koncertinio tipo garso aparatūrą, mikrofonus.

Filmavimo paslaugos

2 GO PRO kamerų ir veidrodinio fotoaparato pagalba galime įamžinti Jūsų sporto šventę. Neteikiame profesionalių filmavimo/fotografavimo paslaugų, tačiau tobuliname savo įgūdžius.

Afišų, skrajučių, plakatų maketavimas

Galime sumaketuoti afišą/skrajutę/plakatą Jūsų sporto renginiui.


Kompleksinės paslaugos

Dirbdami su savo partneriais (sodybos, poilsio ir konferencijų centrai) galime pasiūlyti kompleksines renginių organizavimo paslaugas – nakvynė, maitinimas, transportavimas. Trumpai tariant, galime suplanuoti Jūsų renginį nuo A ik Z.

Kita

Nedvejokite ir susisiekite su mumis, jei turite idėją, tačiau nesate tikri kaip ją realizuoti. Mielai pakonsultuosime ir surasime išeitį, nes „360 Sportas“ specializuota sporto renginių organizavimo komanda.