Paplūdimio tinklinio tinklas (sistema) + linijos su atvežimu ir pastatymu (Vilniaus mieste): 60 eurų/para (turime 2 vnt)

Patvari sistema pritaikyta tiek vyrų, tiek moterų tinklinio tinklo aukščiui. Į komplektą įeina: tinklinio tinklas, stovai, įtempėjai, linijos. Galima statyti ir ant smėlio, ir ant žolės. Vilniaus miesto ribose atvežame ir pastatome už nurodytą kainą. Esant reikalui, tinklą galime pristatyti į kitas vietas – kaina derinama individualiai.Tinklinio kamuoliai (paplūdimio ir salės): 5 eurai vnt/para

Molten ir mikasa salės tinklinio treniruočių ir žaidybiniai kamuoliai. Mikasa oficialūs paplūdimio kamuoliai. Nuomojantis 5+ kamuolius – transportavimo dėklas nemokamai.
Aparatūros nuoma + mikrofonai(tik su prižiūrinčiu asmeniu): pagal susitarimą

Behringer 1000W aktyvios garso kolonėlės puikiai tinka renginio įgarsinimui tiek lauko aikštynuose, tiek salėje. Yra galimybė jungti atskirą žemų dažnių kolonelę. Du belaidžiai mikrofonai leis nevaržomai judėti ir vesti renginį. Į komplektą įeina: dvi aktyvios kolonėlės, pultas (mikšeris), laidų komplektas, kolonėlių stovai, du belaidžiai mikrofonai. Daugiau informacijos - susisiekus su mumis.