Dailioji grupė 2018-2019 (2 ratas)

final_stage

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-02-13 20:00 Siena Uranės 3 : 1 25 : 22 20 : 25 25 : 21 28 : 26 - Stanislav Banevskij
2 2019-02-20 20:00 Siena Just 4 Fun 3 : 1 19 : 25 25 : 18 25 : 22 25 : 21 - Zbigniev Sinkievič
3 2019-02-22 19:00 Uranės SAULUTĖS 3 : 2 17 : 25 25 : 15 24 : 26 25 : 23 15 : 13 Saulius Medzevičius
4 2019-03-01 19:00 Uranės Just 4 Fun 3 : 1 25 : 23 20 : 25 25 : 22 26 : 24 - Sergej Martemjanov
5 2019-03-03 20:30 SAULUTĖS Siena 3 : 0 25 : 14 25 : 23 25 : 8 - - Nikolajus Kulešovas
6 2019-03-05 19:00 SAULUTĖS Just 4 Fun 3 : 1 25 : 23 9 : 25 25 : 22 25 : 16 - Sergej Martemjanov

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-02-14 20:30 Bitės Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 1 : 3 16 : 25 17 : 25 25 : 20 14 : 25 - Jevgenijus Čebialis
2 2019-02-16 11:30 SM Tauras 1 Bitės 3 : 0 25 : 17 25 : 18 25 : 20 - - Saulius Medzevičius
3 2019-02-17 17:30 Kartu SM Tauras 1 2 : 3 25 : 20 24 : 26 20 : 25 25 : 23 11 : 15 Nikolajus Kulešovas
4 2019-02-19 20:30 Bitės SM Tauras 2 1 : 3 18 : 25 20 : 25 25 : 20 19 : 25 - Jevgenijus Čebialis
5 2019-02-24 17:30 Kartu Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 2 : 3 14 : 25 20 : 25 25 : 23 26 : 24 8 : 15 Jevgenijus Čebialis
6 2019-03-02 10:00 SM Tauras 2 Kartu 3 : 2 20 : 25 25 : 20 18 : 25 25 : 17 15 : 13 Saulius Medzevičius
7 2019-03-03 17:30 Kartu Bitės 2 : 3 22 : 25 23 : 25 25 : 21 25 : 19 9 : 15 Tomas Vyšniauskas
8 2019-03-05 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ SM Tauras 1 3 : 0 25 : 18 25 : 17 25 : 18 - - Stanislav Banevskij
9 2019-03-07 17:30 SM Tauras 2 SM Tauras 1 2 : 3 21 : 25 25 : 23 25 : 18 24 : 26 11 : 15 Lukas Kukta
10 2019-03-08 18:30 SM Tauras 2 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 2 : 3 22 : 25 21 : 25 25 : 16 25 : 15 11 : 15 Nikolajus Kulešovas

1 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-15 19:00 Uranės SM Tauras 1 1 : 3 23 : 25 25 : 19 26 : 28 14 : 25 - Stanislav Banevskij
2 2019-03-19 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ Just 4 Fun 0 : 3 11 : 25 23 : 25 24 : 26 - - Rokas Miniotas

2 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-16 11:30 SM Tauras 1 Uranės 1 : 3 13 : 25 11 : 25 25 : 13 16 : 25 - Jevgenijus Čebialis
2 2019-03-21 20:30 Just 4 Fun Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 2 : 3 29 : 27 25 : 11 20 : 25 22 : 25 13 : 15 Saulius Medzevičius

3 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-23 17:30 Uranės SM Tauras 1 3 : 2 23 : 25 22 : 25 25 : 23 25 : 14 15 : 2 Jevgenijus Čebialis
2 2019-03-26 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ Just 4 Fun 0 : 3 21 : 25 22 : 25 14 : 25 - - Sergej Martemjanov

4 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-30 10:00 SAULUTĖS Just 4 Fun 2 : 3 25 : 17 18 : 25 25 : 20 18 : 25 7 : 15 Jevgenijus Čebialis
2 2019-03-30 14:00 Siena Uranės 2 : 3 25 : 18 27 : 25 24 : 26 22 : 25 13 : 15 Stanislav Banevskij
3 2019-03-31 10:00 Siena SAULUTĖS 3 : 2 25 : 22 19 : 25 21 : 25 25 : 22 15 : 9 Zbigniev Sinkievič
4 2019-03-31 12:00 Just 4 Fun Uranės 3 : 0 25 : 19 25 : 20 25 : 20 - - Saulius Medzevičius
A grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 SAULUTĖS 3 2 1 8 4 2 261 237 +24 7
2 Siena 3 2 1 6 5 1.2 237 255 -18 6
3 Uranės 3 2 1 7 6 1.167 296 294 +2 5
4 Just 4 Fun 3 0 3 3 9 0.333 266 274 -8 0
B grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 4 4 0 12 5 2.4 378 322 +56 10
2 SM Tauras 1 4 3 1 9 7 1.286 344 341 +3 7
3 SM Tauras 2 4 2 2 10 9 1.111 408 385 +23 7
4 Kartu 4 0 4 8 12 0.667 402 429 -27 4
5 Bitės 4 1 3 5 11 0.455 314 369 -55 2

Dokumentų nėra.