Extra grupė 2018 - 2019

final_stage

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2018-11-25 19:00 DIstyle.lt WU ♂ 1 : 3 16 : 25 25 : 17 23 : 25 17 : 25 - Sergej Martemjanov
2 2018-11-25 20:30 Tinklinis Vilniuje Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 3 : 1 22 : 25 25 : 22 25 : 19 25 : 22 - Stanislav Banevskij
3 2018-11-27 20:00 Jaunuoliai.lt Tinklinio akademija 0 : 3 19 : 25 18 : 25 20 : 25 - - Sergej Martemjanov
4 2018-12-05 20:30 Tinklinio akademija DIstyle.lt 3 : 0 25 : 18 25 : 20 25 : 21 - - Sergej Martemjanov
5 2018-12-06 20:30 Tinklinis Vilniuje Jaunuoliai.lt 3 : 1 25 : 18 33 : 31 22 : 25 25 : 19 - Saulius Medzevičius
6 2018-12-09 19:00 DIstyle.lt Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 0 : 3 13 : 25 16 : 25 17 : 25 - - Marius Barčas
7 2018-12-10 19:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ Jaunuoliai.lt 3 : 0 25 : 12 25 : 17 25 : 20 - - Zbigniev Sinkievič
8 2018-12-10 20:30 Tinklinio akademija WU ♂ 3 : 1 25 : 23 23 : 25 25 : 23 29 : 27 - Marius Barčas
9 2018-12-12 20:00 DIstyle.lt Tinklinis Vilniuje 3 : 2 14 : 25 27 : 25 25 : 19 15 : 25 15 : 10 Zbigniev Sinkievič
10 2018-12-13 20:00 WU ♂ Jaunuoliai.lt 3 : 1 21 : 25 25 : 15 25 : 20 25 : 20 - Airidas Davidavičius
11 2018-12-16 18:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ Tinklinio akademija 0 : 3 20 : 25 19 : 25 17 : 25 - - Nikolajus Kulešovas
12 2018-12-20 20:00 WU ♂ Tinklinis Vilniuje 3 : 1 23 : 25 25 : 18 25 : 13 25 : 13 - Airidas Davidavičius
13 2019-01-06 18:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ WU ♂ 3 : 0 25 : 21 25 : 20 25 : 22 - - Saulius Medzevičius
14 2019-01-06 20:30 Tinklinis Vilniuje Tinklinio akademija 0 : 3 16 : 25 21 : 25 20 : 25 - - Nikolajus Kulešovas
15 2019-01-08 20:00 Jaunuoliai.lt DIstyle.lt 1 : 3 25 : 20 13 : 25 19 : 25 20 : 25 - Sergej Martemjanov

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-01-21 20:30 Tinklinio akademija Jaunuoliai.lt 3 : 0 25 : 18 25 : 15 25 : 23 - - Sergej Martemjanov
2 2019-01-24 20:00 WU ♂ DIstyle.lt 3 : 0 25 : 18 25 : 16 25 : 8 - - Airidas Davidavičius
3 2019-01-27 18:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ Tinklinis Vilniuje 3 : 1 25 : 12 25 : 22 22 : 25 25 : 20 - Saulius Medzevičius
4 2019-01-29 20:00 Jaunuoliai.lt Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 0 : 3 23 : 25 27 : 29 20 : 25 - - Marius Barčas
5 2019-01-30 20:00 DIstyle.lt Tinklinio akademija 0 : 3 20 : 25 13 : 25 21 : 25 - - Airidas Davidavičius
6 2019-01-31 20:30 Tinklinis Vilniuje WU ♂ 3 : 1 23 : 25 25 : 21 25 : 20 25 : 23 - Jevgenijus Čebialis
7 2019-02-05 20:00 Jaunuoliai.lt Tinklinis Vilniuje 2 : 3 22 : 25 33 : 31 25 : 19 15 : 25 10 : 15 Stanislav Banevskij
8 2019-02-07 20:00 WU ♂ Tinklinio akademija 0 : 3 18 : 25 28 : 30 22 : 25 - - Jevgenijus Čebialis
9 2019-02-10 19:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ DIstyle.lt 3 : 0 25 : 12 25 : 14 25 : 21 - - Nikolajus Kulešovas
10 2019-02-13 20:30 Tinklinio akademija Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 0 : 3 19 : 25 23 : 25 18 : 25 - - Marius Barčas
11 2019-02-14 20:00 Jaunuoliai.lt WU ♂ 0 : 3 21 : 25 17 : 25 22 : 25 - - Stanislav Banevskij
12 2019-02-17 20:30 Tinklinis Vilniuje DIstyle.lt 3 : 1 17 : 25 25 : 21 25 : 16 25 : 22 - Jevgenijus Čebialis
13 2019-02-24 19:00 DIstyle.lt Jaunuoliai.lt 0 : 3 26 : 28 25 : 27 19 : 25 - - Nikolajus Kulešovas
14 2019-02-27 20:30 Tinklinio akademija Tinklinis Vilniuje 3 : 0 25 : 15 25 : 18 28 : 26 - - Jevgenijus Čebialis
15 2019-02-28 20:00 WU ♂ Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 2 : 3 20 : 25 25 : 13 25 : 27 26 : 24 10 : 15 Rokas Miniotas

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2018-11-26 19:00 DISTRICT Kuro aparatūra 2 1 : 3 23 : 25 25 : 23 22 : 25 21 : 25 - Stanislav Banevskij
2 2018-11-28 19:30 Centras After 8 0 : 3 18 : 25 22 : 25 21 : 25 - - Jevgenijus Čebialis
3 2018-11-30 19:30 Trakų "Trakai" Laumetris 0 : 3 12 : 25 21 : 25 19 : 25 - - Stanislav Banevskij
4 2018-12-02 16:00 After 8 Laumetris 1 : 3 25 : 18 12 : 25 24 : 26 25 : 27 - Marius Barčas
5 2018-12-07 19:30 Trakų "Trakai" DISTRICT 3 : 2 25 : 27 17 : 25 25 : 21 25 : 15 16 : 14 Stanislav Banevskij
6 2018-12-09 12:00 Kuro aparatūra 2 Centras 3 : 0 25 : 15 25 : 19 25 : 19 - - Saulius Medzevičius
7 2018-12-10 19:00 DISTRICT After 8 3 : 0 25 : 13 25 : 23 25 : 17 - - Sergej Martemjanov
8 2018-12-12 19:30 Centras Laumetris 0 : 3 12 : 25 20 : 25 17 : 25 - - Marius Vinčiūnas
9 2018-12-16 17:00 Trakų "Trakai" Kuro aparatūra 2 1 : 3 29 : 27 16 : 25 21 : 25 18 : 25 - Sergej Martemjanov
10 2019-01-06 16:00 After 8 Trakų "Trakai" 0 : 3 20 : 25 23 : 25 20 : 25 - - Zbigniev Sinkievič
11 2019-01-13 12:00 Kuro aparatūra 2 Laumetris 3 : 0 25 : 20 25 : 20 25 : 21 - - Stanislav Banevskij
12 2019-01-14 19:00 DISTRICT Centras 3 : 0 25 : 20 26 : 24 25 : 23 - - Stanislav Banevskij
13 2019-01-16 19:30 Centras Trakų "Trakai" 0 : 3 17 : 25 18 : 25 18 : 25 - - Jevgenijus Čebialis
14 2019-01-20 16:00 After 8 Kuro aparatūra 2 2 : 3 25 : 18 25 : 21 20 : 25 16 : 25 14 : 16 Saulius Medzevičius
15 2019-01-20 20:30 Laumetris DISTRICT 3 : 1 25 : 27 25 : 11 25 : 18 25 : 22 - Stanislav Banevskij

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-01-27 12:00 Kuro aparatūra 2 DISTRICT 3 : 0 25 : 16 25 : 14 26 : 24 - - Marius Barčas
2 2019-01-27 20:30 Laumetris Trakų "Trakai" 3 : 1 30 : 28 29 : 27 26 : 28 29 : 27 - Stanislav Banevskij
3 2019-01-30 19:30 Centras Kuro aparatūra 2 0 : 3 21 : 25 17 : 25 19 : 25 - - Jevgenijus Čebialis
4 2019-02-03 20:30 Laumetris After 8 3 : 0 25 : 14 25 : 12 25 : 20 - - Jevgenijus Čebialis
5 2019-02-04 19:00 DISTRICT Trakų "Trakai" 1 : 3 32 : 30 16 : 25 21 : 25 22 : 25 - Stanislav Banevskij
6 2019-02-10 10:00 Kuro aparatūra 2 Trakų "Trakai" 3 : 1 25 : 23 25 : 18 18 : 25 25 : 20 - Marius Barčas
7 2019-02-10 16:00 After 8 DISTRICT 3 : 2 22 : 25 21 : 25 25 : 21 25 : 22 15 : 10 Stanislav Banevskij
8 2019-02-10 20:30 Laumetris Centras 3 : 0 25 : 18 25 : 16 27 : 25 - - Jevgenijus Čebialis
9 2019-02-15 19:30 Trakų "Trakai" After 8 2 : 3 25 : 16 18 : 25 25 : 18 22 : 25 13 : 15 Saulius Medzevičius
10 2019-02-17 16:00 After 8 Centras 3 : 0 25 : 11 25 : 20 25 : 21 - - Jevgenijus Čebialis
11 2019-02-17 20:30 Laumetris Kuro aparatūra 2 3 : 1 25 : 19 25 : 21 20 : 25 25 : 21 - Sergej Martemjanov
12 2019-02-20 19:30 Centras DISTRICT 0 : 3 23 : 25 21 : 25 18 : 25 - - Jevgenijus Čebialis
13 2019-02-24 12:00 Kuro aparatūra 2 After 8 3 : 1 22 : 25 25 : 18 25 : 18 25 : 15 - Marius Barčas
14 2019-02-24 17:00 Trakų "Trakai" Centras 3 : 2 22 : 25 25 : 14 18 : 25 25 : 9 15 : 8 Stanislav Banevskij
15 2019-02-25 19:00 DISTRICT Laumetris 0 : 3 19 : 25 10 : 25 21 : 25 - - Saulius Medzevičius

1 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-06 20:30 Tinklinio akademija After 8 0 : 3 22 : 25 22 : 25 23 : 25 - - Saulius Medzevičius
2 2019-03-10 20:30 Laumetris Tinklinis Vilniuje 3 : 0 25 : 12 25 : 13 25 : 16 - - Jevgenijus Čebialis
3 2019-03-13 19:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ Trakų "Trakai" 3 : 2 25 : 21 20 : 25 25 : 20 21 : 25 15 : 13 Rokas Miniotas
4 2019-03-17 12:00 Kuro aparatūra 2 WU ♂ 3 : 0 25 : 17 25 : 18 25 : 23 - - Rokas Miniotas

2 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-14 20:00 WU ♂ Kuro aparatūra 2 1 : 3 23 : 25 21 : 25 25 : 22 20 : 25 - Zbigniev Sinkievič
2 2019-03-14 20:30 Tinklinis Vilniuje Laumetris 0 : 3 15 : 25 10 : 25 0 : 25 - - Saulius Medzevičius
3 2019-03-18 20:30 After 8 Tinklinio akademija 3 : 0 25 : 18 25 : 22 26 : 24 - - Marius Barčas
4 2019-03-24 17:00 Trakų "Trakai" Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 3 : 2 25 : 17 27 : 29 25 : 17 20 : 25 15 : 10 Sergej Martemjanov

3 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-27 19:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ Trakų "Trakai" 1 : 3 19 : 25 27 : 25 14 : 25 20 : 25 - Zbigniev Sinkievič

4 - Etapas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-03-30 12:00 Kuro aparatūra 2 After 8 3 : 2 21 : 25 25 : 6 16 : 25 25 : 16 15 : 13 Marius Barčas
2 2019-03-30 16:00 Laumetris Trakų "Trakai" 3 : 1 25 : 21 25 : 19 22 : 25 25 : 13 - Saulius Medzevičius
3 2019-03-31 12:00 Trakų "Trakai" After 8 3 : 1 23 : 25 25 : 17 25 : 20 28 : 26 - Stanislav Banevskij
4 2019-03-31 14:00 Laumetris Kuro aparatūra 2 3 : 1 25 : 18 25 : 16 23 : 25 25 : 19 - Marius Barčas
A grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 Tinklinio akademija 10 9 1 27 4 6.75 770 639 +131 27
2 Vilniaus tinklinio mokykla ♂ 10 8 2 25 9 2.778 799 692 +107 23
3 WU ♂ 10 5 5 19 18 1.056 860 791 +69 16
4 Tinklinis Vilniuje 10 5 5 19 21 0.905 875 903 -28 15
5 DIstyle.lt 10 2 8 8 27 0.296 674 820 -146 5
6 Jaunuoliai.lt 10 1 9 8 27 0.296 727 860 -133 4
B grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 Laumetris 10 9 1 27 7 3.857 843 691 +152 27
2 Kuro aparatūra 2 10 9 1 28 9 3.111 882 757 +125 26
3 Trakų "Trakai" 10 5 5 20 20 1 903 873 +30 14
4 After 8 10 4 6 16 22 0.727 781 842 -61 11
5 DISTRICT 10 3 7 16 21 0.762 795 852 -57 11
6 Centras 10 0 10 2 30 0.067 594 783 -189 1